Skocz do zawartości
Michaelius

Belinea 101730 czy 101751

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co sie tak uparl na Belinee ja wiem ze wyglad jest wazny ale jest wiele ladnych monitorow :)

 

Tu masz test 50/51 :

 

http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/...nea_101750.html

 

 

Monitor wypadl bardzo dobrze :)

Aczkolwiek jesli monitor stricte do gier to mysle, ze Sony HX73 :)

Tyle, ze cena wyzsza :)

Neovo w tescie benchmarka tez wypadl bardzo dobrze i ma dodatek ma szybe ochronna co mysle z perspektywy posiadania wlasnego LCD bez tego dodatku, znacznie ulatwia czyszczenie i czlowiek czuje sie bezpieczniej nie martwiac sie o zarysowania.

Jak qmpel ma mozliwosc sprowadzenia monitora to polecam:

Hercules 920 Pro DVI

Hyundai Q17 (DVI+D-sub)

Nec 1765 - wprawdzie posiada tylko zlacze D-sub, ale ma szybe ochronna, jakosc obrazu swietna, w grach miodzio a design ze hoho :)

 

http://www.necmitsubishi.com/products/Prod...lassification=1

 

Wszystkie powyzsze modele nadaja sie dla najbardziej zagorzalych hard core gamerow i o rwaniu, czy smuzeniu mozna napewno zapomniec :) Design kazdy ma oryginalny i nowoczesny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wdzialem w akcji 30 a 51 tak i jest jak najbardziej OK

wybralbym ten (101751) bo ma IMO lepsza matryce nie TN tylko PVA (MVA od Samsunga - a co za tym idzie ma funkcje Pivot - przydatna w Wordzie)

 

co do smuzenia to jak z kazdym monitorem - trzeba samemu zobaczyc (zgodnie z powiedzeniem "widzialy galy co braly") bo wzrok to indywidualna sprawa kazdego i to czego jeden nie widzi to innemu przeszkadza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za odpowiedzi. Po prostu chcialem sie upewnic, bo jak mu zly wybiore to potem bedzie mial pretensje,a samemu to mu sie [gluteus maximus] nie chce ruszyc i poczytac troche/pojsc zobaczyc do sklepu bo woli kilka ballrunow zrobic :lol: Ehh, a na belinee sie uparl bo jego drugi kumpel powiedzial mu, ze sa dobre a cytuje "on pracuje w sklepie z komputerami to chyba sie zna" :D to juz nie dyskutowalem :twisted:

No to stwierdzilem ,ze nie bede z nim dyskutowal chociaz osobiscie polecalem mu Viewsonica 171b/iiYame (ta 16ms)/Samsunga 172T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.../Samsunga 172T.

nie chce wprowadzic w blad ale wydaje mi sie ze ta Belinea 101750/51 (roznia sie tylko kolorem obudowy) ma dokladnie ta sama matryce co ten Samsung :P ale opieram sie na katach widzenia itp a nie na specyfikacji

 

aaaaa zapomnialem dodac - 2 minusy Belinea

- stery trzeba sciagac z netu

- brak kabla DVI (zalcze jest) i trzeba sie liczyc z dodatkowym wydatkiem gdyby ktos chcial tak walsnie laczyc monitor i grafike :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej omijac monitory bez kabla DVI, niech sie sknery naucza, ze klient pojdzie do konkurencji ktora da mu komplet kabli, a 100 zl na ulicy nie lezy :P

Producentom - sępom mowimy glosno i wyraznie NIE!!

Niech im same martwe piksele wypadaja w czasie produkcji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak dla mnie jesli chodzi o ilosc kabli to Acer rulez. Poza kabelkiem DVI i zwyklym dostalem dodatkowy komplet do podlaczenia glosnikow i 4 wtyczki napieciowe do zalaczonego zasilacza z tego dwie w standardzie jakiego nigdy wczesniej na oczy nie widzialem :)

A jesli chodzi o specyfikacje to ja tam wierze tylko w typ matrycy i przekatna ekranu jaka podaja reszta to radosna tworczosc specow od marketingu:) ) Ale jest napisane, ze ma ekran PVA samsunga wiec byc moze taki sam jak w 172T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...