Skocz do zawartości
a_n_y

dla fanow VooDoo/ Radeon 9800 Pro256 vs Voodoo5 6000

Rekomendowane odpowiedzi

ehh jak czytam ten artykół odrazu mi się przypomiał mój stary VooDoo 2 od Creatiwa. Eh to była karta nie do przbicia, sam pamiętam że jak wyszło VooDoo 3 to ja zamias kupić je kupiłem drógie voodoo 2 i je razem połączyłę :), to były czasu, ehh To była jak narazie moja najlepsza karta graficzna jaką w życiu miałem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te testy :D, ale jakos nie wydaje mi sie zeby Voodoo 6000 dorownywalo R9800Pro. Ja jak wczoraj wyjmowalem swoje stare V1 to az sie wzruszylem! - przeciez to bylo marzenie posiadac cos takiego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3Dfx istnialo by do dzis gdyby nie wyrzucili tyle pieniedzy, na uklady 2 i 4 procesorowe, Gdyby jednak 3dfx dal rade i mial wiecej kaski to rozwijal by sie w takim tepie, ze ATI i nvidia mogly by mu laske obrabiac. Mam sentyment do Voodoo i teraz nawet zamieniam sie z gosciem za voodoo3 3000, dajac mu Gf2mx400 ktorego kupilem sprzedajac wlasnie temu kolesiowi mojego voodooka. A tak pozatym to 3dfx wroci, i gleboko w to wierze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najszybsze voodziaki nie podchodziły pod GF4Ti4200, d otego inny DX itp. i tak miałem Rivę TNT zamiast voodoo 2 :D

no nieiwem w q1 jak robilem testy kiedys to moj v5500 zjadal g3 200@500

w q2 tez voodoo nie do pobicia, a v5 6000 napewno zamiecie tym nedznym ti4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...