Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA _ SPOILER!!!

 

ubijasz 66 duchow, zamieniasz sie w demona i teraz musisz trafic w meteoryt tak zeby ten trafil w przeciwnika - jeden powinien styknac

 

metoda alternatywna - niezwykle kozacka - w pewnym momencie koles rzuca w ciebie mieczem - traf w niego z rakiety - wbije mu sie w bebechy :D

 

UWAGA _ SPOILER!!!

Meteoryt? :> Az zaraz zobacze, ale nie przypominam sobie zadnych meteorytow... mam trafic rakietnica? Czy wystarczy "shotgun"?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem na low detalach - tam takie cos latalo kolo gostka - no to ja w to bum - bo inaczej mu nie idzie zrobic krzywdy :)

 

ja walnalem z mocy demona - sorry za rakiete [tam jestes jako demon - gram bez wlaczonej broni wiec.. sorry )]... u mnie ten poziom KOSZMARnie przycinal wiec nie wracalem - niestety moja karta jest z 2001 roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to kwestia multisampling 6x i 4x anizo.. ale faktem jest ze ten i poprzedni [klasztor' poziom u mnie tak wolno chodza [pain nie skacze - havoc nie pozwala na skakanie, dlatego sa jazdy w multi - pain choooodziiiii cooooooraaaazzz wooooooooolniiiieeeeeeej....] no i tu jak ma wiecej niz 3 duchy na raz to nie ma juz o czym gadac [rozdzialka 1024... trilinear]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam juz problem z tym kolesie wielgachem na cmentarzu. Ten co z glowy wypuszcza kurcze trabe powietrzna.

Moja zreszta wina bo nie spelnialem wymagan co do kart tarota. Od 3 epizodu dopiero sie kapnalem, ze trzeba jakies wymagania spelniac aby je odblokowywac :P

Bede musial chyba wracac do poprzednich plansz zeby sobie jakiegos powera zapodac.

Biegaj mu miedzy nogami :P tak blisko, ze nie dostanie Cie zadna traba czy czarami ;)

 

Ja skonczylem na Insomnia. Teraz bede przechodzil na Nightmare. Ucieszylo mnie, ze karty tarota zostaja z poprzedniego poziomu trudnosci :)

I super sprawa, ze na Insomni nie wszystkie levele byly dostepne. Teraz przynajmniej mam po co jeszcze grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam juz problem z tym kolesie wielgachem na cmentarzu. Ten co z glowy wypuszcza kurcze trabe powietrzna.

Moja zreszta wina bo nie spelnialem wymagan co do kart tarota. Od 3 epizodu dopiero sie kapnalem, ze trzeba jakies wymagania spelniac aby je odblokowywac :P

Bede musial chyba wracac do poprzednich plansz zeby sobie jakiegos powera zapodac.

Mówisz o tym przyjemniaczku?

 

Dołączona grafika

 

Co ja się "mięsem" narzucałem żeby go przejść.

Biedna moja myszka lądowała kilka razy na ścianie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcelus? kup pan oryginal... <zart>

 

w 2 min jest prosto - wystarczy znalesc na pozniejszych poziomach karty: 2x czas dzialania kart, 4x damage, niesmiertelnosc i koles pada w mniej niz minute - wlazi sie mu pod nog, karty - i naparza z szota - nie ma bata zeby przezyl - zwlaszcza jak mozesz manewr wykonac 2 razy [tej karty 3x jeszcze nie znalazlem]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcelus? kup pan oryginal... <zart>

 

w 2 min jest prosto - wystarczy znalesc na pozniejszych poziomach karty: 2x czas dzialania kart, 4x damage, niesmiertelnosc i koles pada w mniej niz minute - wlazi sie mu pod nog, karty - i naparza z szota - nie ma bata zeby przezyl - zwlaszcza jak mozesz manewr wykonac 2 razy [tej karty 3x jeszcze nie znalazlem]

nie ma karty '2x czas dzialania kart' - sa za to karty przedluzajace dzialanie zlotych o 10sek, 20sek... albo pozwalajace uzyc zlotych kart 2 lub 3 krotnie (3 krotna do zdobycia po zabiciu lucka). na moim sprzecie gra nawet nawet chodzila chociaz wolalbym zobaczyc wszystkie efekty jakie gra oferuje :(. tego z traba mozna zabic ponizej okreslonego czasu nawet nie majac zbyt wielu kart - po prostu najlepiej celowac z kolkow albo shotguna w nozki z bliskiej odleglosci (zwlaszcza shotgun) - pewnosc 100% ze dobrze mu sie oberwie, do tego zostawic w spokoju te potworki ktore nas gonia i skupic sie wylacznie na wielkoludku.

nagralem wlasnie demko z piekla, tak mi sie spodobalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, chodzilo mi o to przedluzenie... zlota karta, dwa duze 'X' na obrazku... sadzilem ze kazdy kto gral zrozumie ze to skrot

 

walilem do niego bez kart - stojac blisko niestety bardzo szybko [na koszmarze] ginie sie od tego ze koles cie zadeptuje - niestety na mapie jest w sumie 1 armor [albo dwa?] i 4 male apteczki - to jest za malo zeby sobie pozwolic na staniecie na glowe - potem jeszcze traba i po krzyku

ale i tak najgorszy jest azrael - potworek jest prpsty - ale kto to kurde wymyslil ze spada sie z tak gigantycznej wysokosci - na koszmarze jest to prawie mission imposible - tylko dzieki niesmiertelnosci rzucanej dwa razy przezywalem te pi.. upadki... koledzy troche rpzesadzili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed traba powietrzna i jego nozkami mozna sie schowac pod tymi malymi daszkami gdzie lezy amunicja albo zbroja :)

zaluje ze nie zaczalem od najtrudniejszego poziomu tylko od tego sredniego, bo bylo za latwo...

w creditsach - poza angielskimi podziekowaniami dla mam i babc autorow - na koncu mozna przeczytac ze 'duzo demonow ciezko ucierpialo podczas tworzenia gry' - wzialem sobie to do serca i nie bede od nowa ich mordowal na trudniejszym poziomie ;)

co do kart to brakuje mi 5 srebrnych - np tej z bazy wojskowej gdzie trzeba wykosic wszystkich wrogow. hmm ja ta baze oblazlem 2 razy, wszystkie sekretne miejsca odslonilem i nadal nie zabilem wszystkich wrogow. ktos wie jaka karte sie dostaje za ten lvl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM :lol:

 

Jestem w bazie wojskowej, doszedlem do rakiety, jak widac na screenie nizej :) No i teraz nie bardzo wiem co robic dalej? Schodze na dol, zabijam jakies potworki ;) Znajduje sekretne miejsce na dole, przy dyszach? :D rakiety i nie wiem co dalej, nigdzie nie moge isc? Jak wejsc na gore? W drzwiach mam kraty, latwo zejsc na dol a jak wyjsc na gore i co dalej robic? :(

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem ze jest drabinka, schodze nia na sam dol do dysz rakiety no i moge wejsc troche wyzej... No ale co dalej? Wejde wyzej i nie ma gdzie isc, na dole tez nic. Na screenie widac ze wyzej jest poziomik na ktorym jest kawalek drabiny itd... Qrde ale dziwne, co robic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM  :lol:  

 

Jestem w bazie wojskowej, doszedlem do rakiety, jak widac na screenie nizej :) No i teraz nie bardzo wiem co robic dalej? Schodze na dol, zabijam jakies potworki ;) Znajduje sekretne miejsce na dole, przy dyszach? :D rakiety i nie wiem co dalej, nigdzie nie moge isc? Jak wejsc na gore? W drzwiach mam kraty, latwo zejsc na dol a jak wyjsc na gore i co dalej robic? :(

wiec ja to zrobilem tak:

z tego miejsca na screenie zszedlem odrazu na sam dol(do dysz) - rozwalilem taką kratke - tam byl jakis puchar chyba potem do góry drabinką ==>znowu rozwalic kratke - zabic kolesi z rakietnicami - potem znowu do góry(poszukaj - tam dookoła gdzies jest drabinka)==>> a reszte to juz sobie dasz rade ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM  :lol:  

 

Jestem w bazie wojskowej, doszedlem do rakiety, jak widac na screenie nizej :) No i teraz nie bardzo wiem co robic dalej? Schodze na dol, zabijam jakies potworki ;) Znajduje sekretne miejsce na dole, przy dyszach? :D rakiety i nie wiem co dalej, nigdzie nie moge isc? Jak wejsc na gore? W drzwiach mam kraty, latwo zejsc na dol a jak wyjsc na gore i co dalej robic? :(

zabic kolesi z rakietnicami - potem znowu do góry(poszukaj - tam dookoła gdzies jest drabinka)==>> a reszte to juz sobie dasz rade ...

Robie tak, zabijam kolesi z rakietkami no i qrde od 30 minut zadnej drabinki wyzej nie widze :( Moglby ktos screena walnac albo cos? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM  :lol:  

 

Jestem w bazie wojskowej, doszedlem do rakiety, jak widac na screenie nizej :) No i teraz nie bardzo wiem co robic dalej? Schodze na dol, zabijam jakies potworki ;) Znajduje sekretne miejsce na dole, przy dyszach? :D rakiety i nie wiem co dalej, nigdzie nie moge isc? Jak wejsc na gore? W drzwiach mam kraty, latwo zejsc na dol a jak wyjsc na gore i co dalej robic? :(

zabic kolesi z rakietnicami - potem znowu do góry(poszukaj - tam dookoła gdzies jest drabinka)==>> a reszte to juz sobie dasz rade ...

Robie tak, zabijam kolesi z rakietkami no i qrde od 30 minut zadnej drabinki wyzej nie widze :( Moglby ktos screena walnac albo cos? :(

jak tam chodzisz w kółko to patrz sie na sufit - powinna tam byc luka - a obok niej drabinka ! - to miejsce jest kształtu obważanka dlatego chodź w kółko - wkoncu znajdziesz ! hehe

a potem nad toba jest podobnie zbudowane miejsce !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila bylem w wiezieniu :P

Niezly ten koles co sie zmarzy na krzesle na koniec :P

Pozniejszy etap jest swietny z tymi klientami co wala ze spluwek (pozniejsza sala teatralna).

Takich odglosow w grze jeszcze nigdy nie slyszalem. Najlepsze ambienty jakie kiedykolwiek slyszalem znajduja sie w tej grze.

Serius Sam przy tej grze nie jest warta nawet pradu potrzebnego do jego sciagniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak przejść tego czereśniaka?

 

Dołączona grafika

 

Ostatnio po jakimś czasie gierka zaczyna mi wychodzić do windowsa.

Jest sobie na pasku zadań i po wcisnieciu znowu jestem w grze.

Kurde nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ci ktos z polska przysle - masz tu pewnie rodzine czy znajomych - z oplata za wysylke chyba problemow miec nie bedziesz [patrze na radka 9800 za 2000 zeta...]

 

dolaczam sie do pytania o military base - to ostatnia karta ktorej nie mam - i szlag mnie trafia

 

a ten czeresniak [notabene - wiemy juz wiemy ze pain zasuwa u ciebie pieknie i szybko, nie draznij tych ktorym tak nie dziala :)] jest latwy z prostego powodu - jesli w momencie udezenia w ziemie mlotem bedziesz w powietrzu to nie wylecisz w gore :) mozesz wiec go kompletnie olac - to samo dotyczy walenia piesciami - hop i jestes bezpieczny :) trzeba tylko dobrze wyczaic - ja zrobilem go w 48 sekund

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ci ktos z polska przysle - masz tu pewnie rodzine czy znajomych - z oplata za wysylke chyba problemow miec nie bedziesz [patrze na radka 9800 za 2000 zeta...]

Hehe ;) Tyle, ze ja naprawde nie chce wersji PL. Co do Radka to kosztowal mnie $210 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...