Skocz do zawartości
kalabanga

wrius?, restart kompa + potrzebna pomoc :(

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie po postawieniu systemu, po jakimś czasie użytkowania. Gdy wyłączam kompa i włączam od nowa włącza się scan disk tak jakby nie został zamknięty system normalnie a przecież wyłączyłem go spod windy. I po ponownym wyłączeniu kompa i włączeniu windy już się nie włącza bo za każdym razem jak ma się już pojawić napis "zapraszamy" to się komp resetuje boshe. Mam to cały czas nawet po formacie ( po kilku razowym użytkowaniu). czyżby jakies pliki zainfekowane? zainstalowałem mksvir tylko że baza wirusów stara i wykrył jakiś trojan.restart w windzie skasowałem go ale i tak później się to działo. Kiedyś był taki wir co restartował kompa po połączeniem z netem może to to ???? proszę o pomoc bo już tyle razy stawiałem system przez ostantie dni że w całym życiu tyle nie formatowałem :((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witamy na forum TWEAK.pl a nie WROZKI.pl ...

 

malo info podales ...

 

1. jaki masz konfig ?

2. sprzet krecony - jezeli tak to napiecia z zasilacza ...

3. jaki OS ?

4. masz late na blastera ?

5. wiesz wogule co to blaster ;) ? - jak nie uzyj opcji SZUKAJ ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osrki ale byłem zdesperowany wiecie co to znaczcy stawiać windę 2-3 razy na dzień przez 3 dni!?? :[

 

ad1. atlxp 2400, 512DDR, mobo: av700 -asusa, gf4ti4200 albatrona, dysk baraccuda V 80Gb SATA

ad2. nic nie kręcone

ad3. WinXP z Sp1

ad4. nie mam łaty na blastera, mozecie podać linka?

ad5. trochę czytałem kiedyś bo kumplowi się resetował ale nic nie pamiętam <lol>

 

P.S. ale żadne błąd w stylu:

"System Windows musi być uruchomiony ponownie ponieważ usługa Zdalne wywoływanie procedur (RPC) została nieoczekiwanie przerwana.Zainicjowane przez ZARZADZANIE NT/SYSTEM"

nie wyskakiwał mi tylko od razu reset jak miało się okno zapraszamy pojawić. Może to jak z netem się łączy to od razu reset?? bo mam stałe dostęp więc automatycznie się łączył przy starcie i dlatego restet??? zapomniałem kabla wyjąć i sprawdzić. Formatowałem znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...