Skocz do zawartości
Xanagaz

Gdzie kupić wagę, która wyważy mi z dokładnością do 1 grama?

Rekomendowane odpowiedzi

Primo: To nie będzie staff tylko urotropina i kwasek cytrynowy :wink:  

Secundo: Czy Ci sprzedawcy są sprawdzeni :lol:  :?:  

Trzecimo :lol: : Jestem samodzielny, urotropine i kwasek sam kupiłem :lol:

Zuch chłopak! ;)

 

Xanagaz, gwarantuję Ci, że te kilka sklepów z początku listy to sprawdzone firmy. One bulą grubą kasę na reklamę właśnie po to, by znaleźć się w wiarygodnym źródle danych o firmach, jakim jest PF :)

Tozto jakas nowa mafia... no ale zeby juz reklame na cos takiego...

 

Sam sprawdzales te firmy ?? Zauwazyles to? Jak idziesz do nastepnej firmy... to jakos pracownicy coraz weselsi sie wydaja... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urotropina, heksametylenotetraamina, metenamina, C6H12N4, związek heterocykliczny, bezbarwna substancja krystaliczna, rozpuszczalna w wodzie, nierozpuszczalna w eterze, sublimuje w temperaturze 263°C. Powstaje w reakcji polikondensacji amoniaku z aldehydem mrówkowym. Zastosowanie w produkcji żywic fenolowo-formaldehydowych oraz w lecznictwie jako antyseptyk dróg moczowych.

http://wiem.onet.pl/wiem/0024af.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo: To nie będzie staff tylko urotropina i kwasek cytrynowy :wink: 

Secundo: Czy Ci sprzedawcy są sprawdzeni :lol:  :?: 

Trzecimo :lol: : Jestem samodzielny, urotropine i kwasek sam kupiłem :lol:

Zuch chłopak! ;)

 

Xanagaz, gwarantuję Ci, że te kilka sklepów z początku listy to sprawdzone firmy. One bulą grubą kasę na reklamę właśnie po to, by znaleźć się w wiarygodnym źródle danych o firmach, jakim jest PF :)

Tozto jakas nowa mafia... no ale zeby juz reklame na cos takiego...

 

Sam sprawdzales te firmy ?? Zauwazyles to? Jak idziesz do nastepnej firmy... to jakos pracownicy coraz weselsi sie wydaja... ;)

Tak. Sam projektuję te reklamy, więc właścicieli czesto znam osobiście! 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obdzwoniłem wszystkie sklepy i najtańsza pozycja to było 140zł,-, myślałem, że dostanę jakąś tańszą wagę, ale [gluteus maximus], czy naprawdę nie ma jakiś tańszych wag w Polsce/Łodzi :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupisz tansza......ale bedzie szalkowa..........jesli ma byc elektorniczna i dokladna

z dokladnoscia do

0.5g to 200zł

0.2g to 250zł

0.1g to 300zł

 

jesli chcesz sprzedawać na cwiartki to musi byc dokladniejsza

0,05g to 400zł

0,02g to 500zł

0,01g to 650zł

 

moze byc tesz waga jubilerska z dokladnoscia do 0.001 ale wtedy musisz szykowac grubo ponad 1000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szalkowa jest dokladna, poza tym nie musisz czekac 15 minut na rozruch elektronicznej. Najmniejszy odwaznik jaki na oczy widzialem to 50 mg. PS podeslij chlopakom z forum troche bialego proszku jak jusz kupisz ta wage :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja se wagę sam zrobiłem :D

Dołączona grafika

Pomysł nie mój zgapiłem go z takiej wagi-breloczka ale za to moja jest dokładniejsza :D Ta podziałka to co 0,5g

 

Potrzebne materiały to krzywik ten mój ma chyba z 15 lat spinacze i jakiś wzorzec wagowy(Ja użyłem tabletki panadol(0,5g) na podstawie którego robimy podziałke. Koszt wagi praktycznie żaden :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szalkowa jest dokladna, poza tym nie musisz czekac 15 minut na rozruch elektronicznej. Najmniejszy odwaznik jaki na oczy widzialem to 50 mg. PS podeslij chlopakom z forum troche bialego proszku jak jusz kupisz ta wage  :twisted:

Zgadza się, urotropina jest biała :lol: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym cudzie techniki :lol:

W porządku :D Nic dokładniejszego nie dostaniesz nie ma to jak analogi. Najdokładniejsze wagi właśnie na tym polegają wiem to z laboratorium chemi. zważysz na tym wszystko i żaden pseudo elektronik ci nie podskoczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szalkowa jest dokladna, poza tym nie musisz czekac 15 minut na rozruch elektronicznej. Najmniejszy odwaznik jaki na oczy widzialem to 50 mg. PS podeslij chlopakom z forum troche bialego proszku jak jusz kupisz ta wage  :twisted:

Zgadza się, urotropina jest biała :lol: :P

Czyzbys chcial robic nowoczesne materialy wybuchowe? HMX? RDX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...