Skocz do zawartości
plobek

Blad usuwania pliku lub folderu ???

Rekomendowane odpowiedzi

otoz mam film na dysku, ktory sciagalem z dc ale nie dociagnolem do konca bo po podgladzie avipreview nie spodobal mi sie. chcialem gada usunac, ale za kazdym razem jak proboje wyskakuje mi komunikat taki jak w temacie. dodatkowo pisze mi, ze tan plik uzywany jest przez innny program i nie moze go usunac- ale jaki, przecie mam wszystko powylanczane. jak sie mam tego szajsu pozbyc?? robilem scandisk i nic. wirusow brak wiec gdzie oze byc przyczyna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otoz mam film na dysku, ktory sciagalem z dc ale nie dociagnolem do konca bo po podgladzie avipreview nie spodobal mi sie. chcialem gada usunac, ale za kazdym razem jak proboje wyskakuje mi komunikat taki jak w temacie. dodatkowo pisze mi, ze tan plik uzywany jest przez innny program i nie moze go usunac- ale jaki, przecie mam wszystko powylanczane. jak sie mam tego szajsu pozbyc?? robilem scandisk i nic. wirusow brak wiec gdzie oze byc przyczyna??

Jaki masz system? Jak i 95,98 ME - to wejdź w tryb awaryjny, ewentualnie usuń go spod dosa. Jeżeli system 2000, XP, 2003 to pobaw się uprawnieniami - musi dać się wtedy usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem taki problem i jedyne co wymyslilem to kasowanie przez wiersz polecenia ...

o zesz w mprde na to nie wpadlem :oops: jusz tak sztukowalem i nic a z pod cmd poszlo bezproblemowo :D THX WUNAT ZA RADE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...