Skocz do zawartości
raist007

Sluchawki z mikrofonem

Rekomendowane odpowiedzi

Co wybrac (sluchawki z mikrofonem):

1) TRACER 750MV http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21571709

2) SENNHEISER M@B30 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21425767

3) Moze cos inego w cenie do 50 zl

 

Przeznaczenie: Voice-Over-IP, wazne jest zeby mikrofon byl wmiare sensowny, nie przenosil szumow itp.

 

Moze ktos z Was mial doczynienia z ktoryms z przypadkow 1,2, albo poleci mi cos innego. SENNHEISER pewnie bedzie mial lepszy mikrofon, Tracer ma wiekszej srednicy sluchawki i pewnie wygodniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis kupilem za 45zł sluchawki firmy MANTA MULTIMEDIA - MM40 i musze powiedziec ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony gdyz polamaly mi sie technicsy i nie spodziewalem sie nawet podobnej jakosci do starych sluchawek w tej cenie ale te radza sobie calkeim niezle. Moim zdaniem super sprawa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis kupilem za 45zł sluchawki firmy MANTA MULTIMEDIA - MM40 i musze powiedziec ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony gdyz polamaly mi sie technicsy i nie spodziewalem sie nawet podobnej jakosci do starych sluchawek w tej cenie ale te radza sobie calkeim niezle. Moim zdaniem super sprawa :]  

Moim skromnym zdaniem te słuchawki są do d*** nie wygodne jak cholera, lepjej uzbierać więcej kasy i kupić oddzielne słuchawki i mkrofon.

Pzdorawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, nie zalezy mi na super dzwieku, a sluchawki musz byc z mikrofonem, poniewaz musze miec wolne rece, mikrofon na wysiegniku tez odpada. Wiem ze sa mikrofony do ktorego mogl bym mowic z odleglosci metra, ktory by przenosil tylko pasmo glosu, tlumil szumy, ale nie o cos takiego mi chodzi (poza tym pewnie jest drogi taki mic). Chodzi mi o sluchawki z mikrofonem do VoIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...