Skocz do zawartości
elephant

Czujnik temperatury w K7S8X

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Dobrze przejrzalem wszystkie tematy na forum dotyczace plyty AsRock K7S8X rev.3.0 i nie znalazlem odpowiedzi na dreczace mnie pytanie.

W takim razie prosze o odpowiedz :)

Skad odczytywana jest temperatura procesora na tej wlasnie plycie ?

Obejrzalem ja przed montarzem i nie widzialem diody pod procesorem - czyzby odczytywala bezposrednio z procesora ??

Mam na nim temp 38spoczynek/45stres na Bartonie 2500+ i chociaz mnie to cieszy bo to chyba niska temp :) to chcialbym wiedziec gdyz zamontowany jest na nim wentylator teoretycznie do Athlona 1900+... chociaz nie ma zwisow ani innych problemow (calkiem przyzwoita plyta) to wydaje mi sie, ze cos jest nie taki ta temp jest w zeczywistosci wyzsza...

Dziekuje za wszelkie sugestiw :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, ciesz sie czleku, zreszta jak cooler do xp 1900 to pewnie palomino wiec tak, palomino to grzejnik wiec nie ma sie co przejmowac, twoj proc biega na 1833 mhz a palomino 1900 = 1600 mhz wiec wszystko wporzo, a tak przy okazji czy u ciebie w speedfanie tez jakies bzdury sa na tej plycie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 33 ale tak jest na chipsetach bez wiatraka

niestety to nie to co na moim starym abicie tam byl wiatraczek i 25

Lukas666

o jakich bzdurach mówisz bo mam zamiar wgrac najnowszą wersję

Speed Fana 4.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Dziekuje za odpowiedz dotyczaca czujnika :) Bardzo mnie ciezy moja temperatura :D

Co do speedfana tak - sa absurdalne przeklamania dotyczace napiec, ale poza tym ok :)

Co do temperatury chipsetu to mam w granicach 28/33max (ale to jak na procku jest 45)

Dzieki wielkie raz jeszcze za odp i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...