Skocz do zawartości
aberos2

Formatowanie baterii w T610

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, od niedawna mam nowego T610 i gdy formatowałem baterie to był włączony bluetooth. Czy to ma wpływ na sformatowanie baterii , czy istnieje możliwość, że się źle sformatowała? Bo dośc często używam telefonu i starcza mi moc na 2 dni. Lecz mówiono mi i w instrukcji też tak pisze, że na początku użytkowania bateria może krócej działać. A zalecano mi prze pierwszy tydzień długiie łądowanie po całkowitym rozładowaniu.

Jak u was było? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. nie to podforum

 

2. formatowales / formatuje sie po calkowitym rozladowaniu wiec co za roznica czy miales wl. / wyl. bluetooth

 

3.

Lecz mówiono mi i w instrukcji też tak pisze, że na początku użytkowania bateria może krócej działać

dzialac moze krocej do sformatowania - jezeli juz to zrobiles to nie spodziewaj sie cudow ze im duzej uzywasz telefonu tym bateria bedzie lepiej trzymac - jest dokladnie na odwrot ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ci bardzo dobrze bateria trzyma, ale jak ją formatowałeś? i czy działała ci na początku troszke gorzej?

na poczatku dzialala 2-3 dni. mam go juz ok 4 miechy i w sumie zaczal lepiej dzialac albo ja juz sie nim wogole nie bawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sobie niedawno kupiłem Siemensa CXT70 i I raz dałem ciała, bo ładowałem na wyłączonym coś koło 2,5 godziny, w dodatku chyba ładowarka za bardzo nie stykała... Jeśli teraz 3 razy zjadę do zera i na wyłączonym telefonie będę po 12 godzin ładował, to może być jeszcze OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria w T610 jest polimerowa i nie trzeba jej formatowac.

Tzn. mozna bo nie zaszkodzi ale na pewno nie pomoze :)

Mi trzyma 3 dni przy intensywniejszym uzywaniu, max 5 dni gdy lezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria w T610 jest polimerowa i nie trzeba jej formatowac.

Tzn. mozna bo nie zaszkodzi ale na pewno nie pomoze :)

Mi trzyma 3 dni przy intensywniejszym uzywaniu, max 5 dni gdy lezy.

1356202[/snapback]

Właśnie - Litowo-Polimerowych sie nie formatuje ;)

A ja dodatkowo czytałem [w instrukcji] ze jak bedzie dlugo nieuzywana to może krócej trzymać, ale kilkurazowy cykl ładowanie->rozładowanie-ładowanie znowu ją przywróci do świetności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...