Skocz do zawartości
Ryszard

K7S8X REV. 3.01

Rekomendowane odpowiedzi

ale dlaczego przy nowej płycie brak zworek?

Moje pytania dotycza sprawy takiej.Mam Athlona T-bred z serii "B"

i ma odblokowany mnożnik chyba "32 tydzień".Puściłem go na

166Mhz i bios pokazał Athlon 2600+.Temp ok 48/49 stopni.Nie wiem czy może tak zostać.System pracuje stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej plycie jest blokada pci/agp i o to sie nie martw.

Jak za duzo zwiekrzysz fsb i nie bedzie chcial wstac to wystarczy zresetowac zworka bios.

Tez na poczatku sie balem ale teraz widze ze nie latwo cos zwalic ;)

Doszlo do tego ze wkladalem druty w socket :8 aby zrobic v moda... i nadal dziala :DW tej plycie jest blokada pci/agp i o to sie nie martw.

Jak za duzo zwiekrzysz fsb i nie bedzie chcial wstac to wystarczy zresetowac zworka bios.

Tez na poczatku sie balem ale teraz widze ze nie latwo cos zwalic ;)

Doszlo do tego ze wkladalem druty w socket 8O aby zrobic v moda... i nadal dziala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo okazalo sie ze trzeba bylo przestawic zworki od magistarali u mnie na zworkach jako 133 niechcial lyknac 200 ale jak przestawilem je na 166/200 wszystko bylo ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd macie te zworki bo ja nie mam.

mowile o zworkach do magristarli a nie mnoznika a ja napewno masz a jak nie toidz do jakiego kolwiek sklepu komputerowego i zapytaj sie czy mogli by ci dac kilka zworek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobic tego drut moda na napiecie , mam ta plyte i dez durnai 1.4 m ale na fsb 200 nie jest stabilny w windosie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest w tej plycie , czy jezeli dam fsb 190 i pamieci na auto to beda one pracowaly jako 190(380) czy beda chodzily asynchro na fsb 166 lub 200 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki bios bedzie lepszy jezeli chodzi o oc . jest jakis 2.20a performance , i 2.26 ale ten nie ma tego performance , czy roznia sie tylko nazwa czy faktycznie ten starszy ma wiecej opcji do podkrecania i wydajnoscui?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asrocki to fajna materia :lol: powiem wam ze nawet nie trzeba kompa rozkrecac jak nie wstanie!! wystarczy od samego poczatku przy odpaleniu kompa trzymac f2 a potem resecik i ładuje defaltowe ustawieania wchdzimy do biosu i mamy wszystko tak jak mielismy :lol: teraz wystarczy poprawic to z czym pojechalismy za wysoko i zatwierdzic :roll: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no płyta jest wypas :P 166x12.5 narazie i żadnych zwisów 8)

 

UPDATE:

Mam problem :? Mianowicie w 3DMarq2001 jak ustawie 133x12.5 to mi wywala na 13 teście, i jak ustawie 200x10 to tez wywala mi w 13. Bez różnicy jak ustawie to własnie w tym teście wywala. Wie ktos może jak się tego pozbyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...