Skocz do zawartości
Destiny

Remixy i inne stery do nForce 2...

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie były stery do nf2??

Tzn chodzi mi o numerki...

 

Ja u siebie na HDD mam 2.41 i 3.13. Pierwsze zajmują >60Mb a drugie tylko >33Mb. Dlaczego aż taka duża róznica??

 

Jakich sterów nie mam?? Możecie podać linka gdzie je ściągnę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chdzi mi o international. I taką mam chyba ściągniętą (nie mam 100% pewności).

 

I niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest z Remixami tych driverów. Które najlepsze?? I można instalować na stare??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie były stery do nf2??

Tzn chodzi mi o numerki...

oficjalne nVidii:

2.03

2.41

2.42

2.45

3.13 (jeżeli coś ominąłem poprawcie)

 

Ja u siebie na HDD mam 2.41 i 3.13. Pierwsze zajmują >60Mb a drugie tylko >33Mb. Dlaczego aż taka duża róznica??

nVidia wypuszcz stery w tzw. driver kits - czyli w paczkach składających się przeważnie z:

 

Audio driver

Audio utilities

Ethernet driver

GART driver

MemCtl driver

SMBus driver

IDE In-the-box

Installer

Display driver (czyli stery do grafiki - które "ważą" najwięcej)

 

podejrzewam, że jedne stery masz z Display driver a 2-gie bez - sprawdź

najlepiej samemu zrobić remixy ze sterów, które na Twoim configu działają najlepiej (najlepsze są Morpheusware nForce Remix ale ze zmienionymi sterami do dźwięku na Audio driver 4.09 - pod warunkiem, że nie gryzą się z Twoim configiem)

 

napisz na czym słuchasz mp3

 

Uwaga:

czy ktoś ma SoundStorma i głośniki 4+1 5+1 lub wyżej i słucha muzy w innym programie niż Winamp lub WMP i ma dźwięk w tylnych głośnikach?

jeżeli tak napisz jak to zrobiłeś/aś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga:

czy ktoś ma SoundStorma i głośniki 4+1 5+1 lub wyżej i słucha muzy w innym programie niż Winamp  lub WMP i ma dźwięk w tylnych głośnikach?

jeżeli tak napisz jak to zrobiłeś/aś

Ja działam na 4 kolumnach i nie mam najmniejszych problemów. Do muzyki oprócz tych programów które wymieniłeś używam fooobara - jest w nim opcja na 4 albo 5.1 kanałów, jednak wcześniej trzeba ustawić Output na Nvidia Nforce zamiast DirectSound. Innych progsów nie używałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...