Skocz do zawartości
Dasabdul

2500+Barton razem z MSI K72NDelta-ILSR Co można kręcić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, proszę nie zmieniajcie strony! Pytam wszystkich co mogę zrobić(O/C) przy takim składzie: 2500 Barton(nie wiem która seria - gwarancja) MSI K7N2Delta-ILSR, wentyl z boxa(CoolerMaster CM12V), zasiłka HuntKey 300W LW 8250, Radek HIS 9800 NonPro(niestety z Infineon 3.0), Seagate 120 GB V/SATA i parę innych gratów, które ciągną prąd. Chcę dokupić HuntKey 400WXP(ten złoty) oraz na proca Thermaltake Extreme XP12. Chcę mieć ciszę, jak również możliwość O/C. Co myślicie o moim wyborze (zawsze chciałem Zalmana 7000 ale nie przy tym MoBo. Jestem bardzo zainteresowany Waszymi opiniami. Przykro mi, że nic Was nie nauczę, tylko z Waszej wiedzy chciałbym skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasabdul, powiedz na co liczysz? Że wszyscy zaczną mówić jaki to wspaniały zestaw kupiłeś? A jak zaczną krytykować to przecież i tak nie zmienisz...

 

A jeśli chodzi o podkręcanie to zasób archiwum tego forum pozwoli znaleźć Ci odpowiedź na wszystkie nurtujące pytanie odnośnie oc. Wysil się troszkę i poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co przedstawiłem wcześniej nie miało na celu "snobistycznej ekspanacji mego ego poprzez sprzęt" tylko krótkiego resumee. Liczę na opinie (nie jedną dlatego samo e) ludzi którzy mają sprzęt podobny do mnie. Sprawa "przeszukaj forum" jest dla mnie znana. Czytam te, jak również i inne fora od października 2003, odkąd mam ten sprzęt. To jest mój pierwszy "głos". Potrzebuję pomocy, przy tym układzie sprzętu, w sprawie Zasilacza oraz Wentylatora. Jeśli zadaję takie pytanie (patrz wyżej) po inspekcji: Tweak, Overclockers, PCLabs, TomsHardware, Sirius, Benchmark i wielu innych, to mam w tym cel. Chcę wiedzieć co mam kupić do tego sprzętu. I miałem nikłą nadzieję, że to forum mi pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale przecież masz odpowiednie działy gdzie dowiesz się wszystkiego na temat i coolerów, i zasilaczy. Mnóstwo tematów, wybór sprzętu w każdym przedziale cenowym. Jak dla mnie nieznalezienie odpowiedzi (przy sprecyzowanej kwocie do wydania) jest niemożliwe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Ty (jako Moderator masz(dobrze napisałem?) już dość pytań o sprzęt(który lepszy?). Pojawia się znikąd ktoś, który pyta (patrząc na całość forum) o to samo. Co jest lepsze i w jakiej konfiguracji? Rozumiem złość osób, które po raz n-ty przekierowują na odpowiednie adresy forum. Wszystko to rozumiem. Wychodzi na to, że osoba która ma problem nie powinna być uczestnikiem Waszego forum, tylko jej biernym obserwatorem. Przecież wszystkie odpowiedzi już były... Proszę tylko o wyrozumiałość. W końcu nie wszystko jest takie proste jak przewidywanie kursów walut (dla mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, proszę nie zmieniajcie strony! Pytam wszystkich co mogę zrobić(O/C) przy takim składzie: 2500 Barton(nie wiem która seria - gwarancja) MSI K7N2Delta-ILSR, wentyl z boxa(CoolerMaster CM12V), zasiłka HuntKey 300W LW 8250, Radek HIS 9800 NonPro(niestety z Infineon 3.0), Seagate 120 GB V/SATA i parę innych gratów, które ciągną prąd. Chcę dokupić HuntKey 400WXP(ten złoty) oraz na proca Thermaltake Extreme XP12. Chcę mieć ciszę, jak również możliwość O/C. Co myślicie o moim wyborze (zawsze chciałem Zalmana 7000 ale nie przy tym MoBo. Jestem bardzo zainteresowany Waszymi opiniami. Przykro mi, że nic Was nie nauczę, tylko z Waszej wiedzy chciałbym skorzystać.

msi k7n2delta ilsr 2500 bartek odblokawany mnożnik chieftec 360 wat dual fan fsb 200 mnożnik 11,5 vcore 1,7v spokojnie na tym pracowalem 7 dni i temperaturka tylko 48 w stresie pozatym facet mobo stabilna i dobra dzisiaj wyciągnąłem fsb 10 razy 225 stable przy vcorze 1,75v 230 fsb mnożnik 10 mnożnik winda się resetnela thermaltake lepszy wydajniejszy będzie w twoim zestawie pozatym huntkey 400 to malo mój chieftec 360 dual fan rzęzi jak stara parówa przy moim kręceniu więc mionimum 420 wat chieftecm niechwal się sprzętem i nieprzemycaj tego w niby zapytaniu narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym huntkey 400 to malo mój chieftec 360 dual fan rzęzi jak stara parówa przy moim kręceniu więc mionimum 420 wat chieftecm niechwal się sprzętem i nieprzemycaj tego w niby zapytaniu narka

huh.. a mój fortron fsp-300-gtp chodzi cichutko - na procku zrzerającym ponad 110W wg. Sandry, bartonik @ 2,5Ghz 233fsb aktualnie. A zasiłka za 100zł z allegro..

 

a do autora topicu - czemu piszesz posty, miesiącami czytasz Wszystkie Ważne Fora i Serwisy, mowisz nam jaki masz dysk (chcesz podkręcić mu obroty?:>) zamiast po prostu <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> SIĘ DO ROBOTY I KRĘCIĆ!! =)

ew. wcześniej pomyśl o chłodzeniu, ale na forum na pewno znajdziesz odpowiedni wiatrak dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zytek: Dlatego pytam bo mam problem. Ciekaw jestem jak ty zaczynałeś. Od razu od kręcenia? Do roboty to się wzięłem i mam kasę na ten sprzęt. Pytam o konkrety.

memorando: dzięki za wypowiedź, ale chwalić się - czym? Tym co mam - to kwestia kasy. Tak naprawdę to poświęciłem sporo więcej. Na Lcd i na aparat cyfrowy... i jeszcze.

To forum to nie miejsce na "chwalenie się". Ja chcę uzyskać konkretne informacje. Jeśli mój sprzęt komuś przeszkadza, to bardzo przepraszam.... ale na tyle mnie stać!!! PaPa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam sprzęt jak w opisie.

Początki O/C na boxowym coolerku max 191MHz x 11,5 RAM synchronicznie

Po przejścu na WC mój Barton 2600XP spokojnie jeździ na 200 x 11,5

synchronicznie z pamięciami. Napiecie 1,65 V timingi pamieci 6.2.2.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thermaltake 12 Xtreme i chcesz miec cisze... No poczytaj te wszytkie fora jeszcze trochę. Sam mam 11+ i chociaż na obrotach powyżej 3000 temperatura procka jest bardziej niż zadowalajaća, to zawsze kiedy podkręcam obroty podczas rozmowy z kumplem przez tel, pyta się czy włączyłem suszarkę. V12 jest z tego co czytałem jeszcze głośniejszy... choć dobrze chłodzi i ekstra wygląda. Jesli ma być powietrzenie i ciche to tylko Zalman ewentualnie TT Silent Boost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...