Skocz do zawartości
TwiN

Statystyki 25.02.04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Statystyki aktualne, jest dobrze :]

 

Wykresiki jutro powinny być (choć i to nie jest pewne - szykuje się "małe co nieco" :D )

 

W tym tygodniu przeliczyliśmy 9204 jednostki, co daje średnią ok. 1314 WU/dzień. :)

 

Czołówka:

Dołączona grafika

 

Najaktywniejsi:

Dołączona grafika

 

Pozostała część:

1,2,3,

4,5.

 

Update:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KriS znów najaktywniejszy, dobrze, że ma godnego rywala

w osobie Raptor'a & Co., to moze wyjść naszej drużynie

tylko na dobre. :)

 

No i ja w tym tygodniu wreszcie przeliczyłem trochę więcej WU,

mam nadzieję, że to tempo utrzyma się jak najdłużej. :]

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troche lepszy wynik w tym tygodniu ale i tak marnie nie liczył koleś z 4 kompami więc jechałem tylko na 5 w tym tylko 2 24/h

 

Fuxmen mówiłem że łatwo sie nie poddam  :wink:

tak ja sie nie podddaję lecz ta moja ekipa sux :evil: idzie się pociąć jak oni liczą :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu wskoczyłem do czołówki i mam nadzieje się z tamtąd już nie ruszać najwyżej do góry. A fuxmen i spiderman dalej mnie nie przegonili choć licze tylko na 3 kompach z czego tylko jeden 24/h. Będe uciekał dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu wskoczyłem do czołówki i mam nadzieje się z tamtąd już nie ruszać najwyżej do góry. A fuxmen i spiderman dalej mnie nie przegonili choć licze tylko na 3 kompach z czego tylko jeden 24/h. Będe uciekał dalej.

tak tylko na jakich kompach, ja cie chyba nie przegonie bo mam mniejszą średnią niż ty :roll: ale pozyjemy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja licze 24/h tylko na 2 kompach z czego jeden to celina tualatin reszta drużyny liczy jak by chciała a niemogła jak by wszyscy żetelnie liczyli to powinienem mieć 60-70 wu na dobę :(

a tak kiszka hehehe jeszcze 19 wu i po aragornie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja licze 24/h tylko na 2 kompach z czego jeden to celina tualatin reszta drużyny liczy jak by chciała a niemogła jak by wszyscy żetelnie liczyli to powinienem mieć 60-70 wu na dobę :(

a tak kiszka hehehe jeszcze 19 wu i po aragornie :)

Nie tak szybko w w weekendy liczy moje pentium więc troche odskocze.

A i nie 19 tylko już 21 WU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja licze 24/h tylko na 2 kompach z czego jeden to celina tualatin reszta drużyny liczy jak by chciała a niemogła jak by wszyscy żetelnie liczyli to powinienem mieć 60-70 wu na dobę :(

a tak kiszka hehehe jeszcze 19 wu i po aragornie :)

u mnie jakby wszyscy liczyli rzetyelnie i po 12 godz lub więcej to bym miał z 40 Wu na dzięń ale tak to mam 12-15 a wczoraj tylko 10 (sam zbieram dane zawsze rano)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli aczkolwiek skutecznie ... pniemy sie jak robaczki z Fidem i naszą kompanią :> .. za jakies 2tyg. hakiem Yoshi bedzie nasz :D a potem JB :> sesesse (run forrest run! :D )

 

no a potem to tylko zmudna obrona czestochowy .. zeby nas nikt nie wyprzedził .. bo wyzej to juz sie nie dopchamy :D

a tam na dole jeszcze DeeSeL szaleje ... :> bedzie gonił :D

 

a tu ładnie widac (screen ze skryptu ktory fido tworzy):

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ mi się gęba ucieszyła jak zobaczyłem się w najaktywniejszych :lol: .niby daleka pozycja ale walcze :twisted: 24 na dobe(no prawie :D ).to już jest coś 8) ,ale musze koofa kogoś zwerbować,a jak :!: taki punkt honoru :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na usprawiedliwienie moich słabych wyników w SETI:

 

http://www.grid.org/stats/geos/countries/c...?cc=PL&rsps=100

 

Pozycja #96 na dzień dzisiejszy ...

 

Trochę mocy obliczeniowych musiałem skierować w tym kierunku.

 

Poza tym komp, który liczył SETI 24/7, miesiąc w serwisie przeleżał no i stąd słabe wyniki, ale może coś się ruszy, coś tam się liczy cały czas ...

 

Fido,Chaos & co. - już ustępuję miejsca ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...