Skocz do zawartości
diolek

vmod dla 9600tx jakby ktos chcial

Rekomendowane odpowiedzi

stareeee :?

 

PS -Aż kosa mi się otwiera na myśl o tym s<span style="color:red;">[ciach!]</span>ysynu, co mi sprzedał zj. kartę :? A prokuratura dała [gluteus maximus] i nic nie odpisuje- pewnie znowu umożyli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim napiszesz cos drugim razem......najpierw sprawdz czy juz tego nie było.....ten temat był poruszany juz kilka razy......ameryki nie odkryłes....no chyba ze w konserwie

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=621701#621701

tylko podales link do vmoda a , wiesz coto znaczy slowo "PORUSZANY" ?, tzn ze uzytkownicy sie wypowiadaja na temat vmoda , a na tym twoim linku jakos nikt sie niewypowioada , tylko dales link wiec wyluzuj , i troche wiecej kultury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim napiszesz cos drugim razem......najpierw sprawdz czy juz tego nie było.....ten temat był poruszany juz kilka razy......ameryki nie odkryłes....no chyba ze w konserwie

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=621701#621701

tylko podales link do vmoda a , wiesz coto znaczy slowo "PORUSZANY" ?, tzn ze uzytkownicy sie wypowiadaja na temat vmoda , a na tym twoim linku jakos nikt sie niewypowioada , tylko dales link wiec wyluzuj , i troche wiecej kultury

nie bede sie kłucił.......akurat podałem ci swój link....ale ten link i vmod był już poruszany klika razy.......nawet....ci który go robili opisywali co i jak......tylko poszukać.....a pozatym co tu opisywać....skoro w artykule i tak wszystko jest opisane....co sie z czym je i co daje......poszukaj........bo ja tylko podałem swój przykład ale ten temat był poruszany i dokładnie opisywany kilka razy....jak bede mial troche czasu......to ci podam konkretne linki i sam sie przekonasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim sensem jest żyłować coś, co już przez producentów zostało wyżyłowane do granic możliwości i sprzedane za nie małą kasę  :?

widocznie niezbyt zostalo wyzylowane jezeli na malutkim wentylatorku prawie kazdy gpu podnosi o 100mhz ,bez moda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do podkręcania TXów to kucyk nie masz racji! 8) One to dopiero mają potencjał! Każdy może wykręcić rdzeń do 400Mhz na tym małym sunonie! Pamięci z 540 na 606 też spoko! Także potencjał ta grafa ma! I jeszcze mod! Hehehe. Mały potworek! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do podkręcania TXów to kucyk nie masz racji!  8)  One to dopiero mają potencjał! Każdy może wykręcić rdzeń do 400Mhz na tym małym sunonie! Pamięci z 540 na 606 też spoko! Także potencjał ta grafa ma! I jeszcze mod! Hehehe. Mały potworek!  :twisted:

Skoro tak mówicie to cofam to co powiedziałem. Poprostu na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że v-mod na tej karcie to nonsens :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...