Skocz do zawartości
SKoczi

AN7 i KT880

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... mam mobo jak w podpisie, ale chcialem zmienic na tego AN7... i tak mysle kiedy sie pojawi rev2?! Nic jeszcze nie wiecie tak nieoficjalnie?! A co z plytkamki na KT880?! Jest juz cos w sieci?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeś wybrał :lol: Jeśli podpis jest zgodny z prawdą to nie rozumiem dlaczego chcesz to zmieniać na AN7, to się słabo kręci. Szkoda kasy na pionierską płyte z uGuru, to już lepiej NF7-S. Primo po pierwsze : jest doceniane przez wielu userów za możliwości OC, primo po drugie: wbrew obiegowym opiniom nie jest jak "narwisty ogier", więc very stable. Primo po trzecie: podręcanie z poziomu Windy jest beznadziejne (przynajmniej ja nie widzę w tym sensu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie zmieniaja plyty glówne, kupuja nowe, szybsze procki ale maja w podpisie grafika to np. GF2MX400 :D :D A teraz do autora topicu: nie wiem na co ci ten abit, jak jest prawie tak samo wydajny. Lepiej juz kupic nowa grafe, bardziej zauwazysz wpływ wydanej kasy niz kupujac MB....bynajmniej takie jest moje zdanie......bo chyba wypasionego kompa kupuje sie do grania a nie do cieszenia sie z punktów w 3dmarku.....:) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie zmieniaja plyty glówne, kupuja nowe, szybsze procki ale maja w podpisie grafika to np. GF2MX400 :D :D A teraz do autora topicu: nie wiem na co ci ten abit, jak jest prawie tak samo wydajny. Lepiej juz kupic nowa grafe, bardziej zauwazysz wpływ wydanej kasy niz kupujac MB....bynajmniej takie jest moje zdanie......bo chyba wypasionego kompa kupuje sie do grania a nie do cieszenia sie z punktów w 3dmarku.....:) :)

nie wszyscy kupuja wypasionego kompa do gier (niektore ciolki kupuja dla szpanu),przeciez jest multum "powazniejszych" aplikacji ,ktore sa lapczywe na dodatkowe megaherce w tym samym stopniu jak durne 3dsmarki i gry.Gdybym nie sfajcyl mojego starego Radeczka 256 32MB to bym dalej nanim jechal,a tak musialem uciulac na nowa grafe.

 

pobawilem sie w OC ,przetestowalem i tyle zabawy z tego bylo :D ,teraz nawet wywalilem progsy do krecenia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobawilem sie w OC ,przetestowalem i tyle zabawy z tego bylo  :D ,teraz nawet wywalilem progsy do krecenia  :wink:

BIOSa? 8O :wink: :lol:

a bana to bys niechcial :?: :wink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vip co  rozumiesz pod pojeciem "kupowanie kompa dla szpanu", co do komory lub jakiegos dresu to sie zgodze bo duzo takich burakow na tym swiecie ale co do kompa to troche dziwne stwierdzenie

mialem na mysli manie 3dsmarka ,ktora sie zalegla u jakiegos procenta userow tego forum.....gadanie typu "musze kupic jaiegos Fx5950 bo jakis rekordzik trzeby pobic itd." (niebede tu mowil od ktorego usera to uslyszalem,ale chyba byscie sie zdziwili :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...