Skocz do zawartości
Ben

Problem z mobo albo prockiem ?

Rekomendowane odpowiedzi

No to zaczne moze od rozwiniecia mojego problemu... no to tak mam dosc duzy problem z komputerem a mainowicie juz od jakis 8 meisiecy nawala ciagle to samo: system pada a to przy nagrywaniu cd a to przy sluchaniu muzy czasem przy uruchomianiu (ale rzadko) najczesciej wlasnie podczas nagrywania albo sluchania muzy [ mp3 ] Pamieci zmienialem juz 3 razy bo myslalem ze to od tego-jednak nic nie pomoglo, to samo z nagrywarka sprawdzona w serwisie potem u kumplow i tez nic, oddalem kompa do serwisu zmineili pameici po raz 4 i tez nic nie pomaga.Kompa skanowalem wielektrotnie antywirusami z najnowsza baza danych, skanowalem tez ad-aware w poszukwianiu jakis pgoramow szpiegowskich i innych badziewi i... nic. zazwyczaj przy zrzucie pameici fizycznej wystepuje komunikat o nastepujacej tresci :

(troche to skroce:) bla bla bla blad itp i tak dalej

Driver_irql_not_les_or_equal a na samym dole prawie

Informacja techniczna: jakis error z plikiem usubuhci.sys

Aha dodam jeszcze ze robilem kilkanascie formatow, rozne systemy, a i imalem sie nawet zmiany na swoim hdd i przekonwertowalem z fat32 na ntsf lecz nadal wystepuje co jakis czas to samo (okolo 5 dni) czasem zadk oczasem czesto zalezy , temp procka mam w granicach 56 stopni nie krecony.

Jezeli ktos spotkal sie zp odobnym z<span style="color:red;">[ciach!]</span>ym problemem prosze o pomoc albo moze jakeis wskazowki od czego to moze byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W a nie V, no i styknie z palcem w *&^, zaarz ktoś wyskoczy codeshit ale lajtowo styknie, tak jak koledzy pisali sprawdź proca i mobo , najlepeij zamien się z kumplem prockami na pare dni, a jak to nie pomoże to płytami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na 99.9 procesor (a skąd to wiem??)

 

Bo wsadzałem wczoraj ukruszonego durona 650, komp wstaje system się uruchamia pracuje jakies 5-6 minut i zrzut pamięci fizycznej.

 

spróbuj obniżyć taktowanie!! może to coś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben w prawym górnym rogu swojego postu masz przycisk "ZMIEŃ" i tam kliknij kiedy chcesz coś dodać do swojego postu, a nie nabijasz sobie posty od tak sobie :). Widze ze jesteś nowym uczestnikiem więc informuje Cie tyklko o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...