Skocz do zawartości
Celek15

Czy dobrze wybralem

Rekomendowane odpowiedzi

Siema jestem tutaj nowy mysle ze bede czesta tutaj zagladal i teraz mam takie pytanie jak oceniacie moj sprzet

 

Intel Celeron 2.6 Ghz

Plyta glowna: Mercury KOB-P4X400NDSX

Pamiec: 256 MB ddr 333

Grafika: ATI Radeon 9200se 128 MB/TV

DVD-Rom Aopen 16x

CD-RW 52X32X52 Aopen

Karta sieciowa zintegrowana VIA VT6103

Karta muzyczna zintegrowana AC 97

HDD 80 GB 7200 obr. Samsung

FDD 3.5 Alps

Monitor LG 17 Flatron

Glosniki Creative

 

Za odpowiedz dzieki jak bedziecie mieli jakies zastrzezenia powiedzcie co zmienic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej caly sprzet sprzedaj i dozbieraj do nowego na athlonie lub p4 ht :D

no bez przesady! cały sprzęt??

stacja dysków może zostać (i tak pewnie nie używa)

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem tutaj nowy mysle ze bede czesta tutaj zagladal i teraz mam takie pytanie jak oceniacie moj sprzet

 

Intel Celeron 2.6 Ghz

Plyta glowna: Mercury KOB-P4X400NDSX

Pamiec: 256 MB ddr 333  

Grafika: ATI Radeon 9200se 128 MB/TV

DVD-Rom Aopen 16x

CD-RW 52X32X52 Aopen

Karta sieciowa zintegrowana VIA VT6103

Karta muzyczna zintegrowana AC 97

HDD 80 GB 7200 obr. Samsung

FDD 3.5 Alps

Monitor LG 17 Flatron

Glosniki Creative

 

Za odpowiedz dzieki jak bedziecie mieli jakies zastrzezenia powiedzcie co zmienic .

W obecnej formie kiepsko nadaje się jako komputer biurowy jedynie mozna go zakwalifikować jako mobilny komputer domowy do internetu i pisania w wordzie. Już nie będę tutaj wypominal ci co byś mógł kupić, ale tego nie uczynie bo to co jest wyżej jak mniemam już posiadasz więc w mniejszym lub większym stopniu spróbuję ci pomóc.

 

Jeśli miałby być to właśnie komputer do zastodowań może nie bardzo profesjonalnych, ale do normalnego funkcjonowania w obecnych realiach to conajmniej te 512 Mb musi być. A jeśli jużbyś chciał na tym grać to ta karta z 64bit szyną powinna szybko opuścić obudowę i wlecieć conajmniej taka 9200 jak moja z 64Mb i 128Bit lub GF3 Ti 200. Co do proca to nie mam zastrzezen jedynie mam jedno pytanie skad zes wytrzasnal taka plyte :lol: . reszta wygląda w miare normalnie :). Nic dodać nic ując.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos madry powiedzial 512 mb ramu i lepsza grafa - i da sie na tym grac.

Co do mercury to sa plytki pokroju ecsa moim zdaniem nawet gorsze :) no ale jak dziala i krecone nie bedzie to czemu nie ????

A reszcie proponuje zeby sie utopila jak nie potrafi nic konstruktywnego powiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm sadzicie ze ten komp jest taki zly i nadaje sie tylko do pisania mi sie wydaje ze nadaje sie tez do grania wszystkie gry na nim chodza plynie takie jak Max Payne 2 , Piraci z Karaibów i nic sie nie przycina ani zawiesza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos madry powiedzial 512 mb ramu i lepsza grafa - i da sie na tym grac.

Co do mercury to sa plytki pokroju ecsa moim zdaniem nawet gorsze :) no ale jak dziala i krecone nie bedzie to czemu nie ????

A reszcie proponuje zeby sie utopila jak nie potrafi nic konstruktywnego powiedziec

facet sie pytal co wymienic to powiedzialem nie ? inna sprawa jakby sie zapytal jak malym kosztem ten zestaw unowoczesnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...