Skocz do zawartości
Szary28

Multicon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w multiconie, mieszkam w Gdyni- Karwiny. Zakladali cale okablowanie okolo rok temu, mam od sierpnia. Wykupione mam 300/300kbps za 70zl (teraz jest jakos inaczej juz, nie wiem) Powiem tyle transfery z ftp sa sztywno zawsze 37kB, w obie strony. Ale pingi sa teraz okolo 80-120ms, kiedys byly ok 400-600ms ciagle (rekord 16sec :P). Ogolnie na lepsze. Jednak zapomnij o grach sieciowych, duzo pakietow sie gubi. Od czasu kiedy mam neta moze bylo 1-2 dni bez neta.

Ogolnie to zalezy gdzie sie chcesz podlaczyc, w gdansku tez slyszalem ze narzekaja. Mi to co mam wystarcza, jednak wolalbym cos z lepsza jakoscia uslug :) Jak dokladnie mam Ci cos opisac to mow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmo

Kumpel chce się do nich podłączyc w Gdańsku (osiedle "Morena"), w jego imieniu mam pytanie o mozliwość wykupienia stałego IP w Multiconie ?

Jak Ci działaja programy P2P np. emule/edonkey (o ile takich używasz lub podobnych) ?

Szkoda, że wystepują Packet Loss'y w grach, ale ping <120 ms da się przeżyć (o ile to nie shootery :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmo

Kumpel chce się do nich podłączyc w Gdańsku (osiedle "Morena"), w jego imieniu mam pytanie o mozliwość wykupienia stałego IP w Multiconie ?

Jak Ci działaja programy P2P np. emule/edonkey (o ile takich używasz lub podobnych) ?

Szkoda, że wystepują Packet Loss'y w grach, ale ping <120 ms da się przeżyć (o ile to nie shootery :))

co do ip podobno mozna po 30zl miech (zdzierstwo)

 

p2p dzialaja oki, przynajmniej emule (jak daje upload np30kB to po kilku sec juz sciagaja odemnie tyle :) a download to zalezy od pliku, zazwyczaj sciagalem cos malo popularnego wiec szlo 5-10kB ale ogolnie nie ma ograniczen, kaaza jak kilka razy musialem cos sciagnac to mialem kolo 30kB)

No niby tak ale te pingi czasem skacza do kilkuset na chwilke a potem

znowu oki (mi nie robi, nie gram)

A wszystko to u mnie jest przynajmniej tak (Gdynia Karwiny), na morenie z tego co slyszalem podobno gorzej, musi sie ktos wypowiedziec kto tam jest.

 

Aha i mamy 2 łącza, od tpsa zdaje sie do www a od netii do reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajzyj tutajhttp://www.multicon.pl/nuke/index.php

"Forbidden

You don't have permission to access /nuke/index.php on this server."

 

to strona chyba tylko dla klientów Multiconu, a ja jestem w sieci konkurencji - Corenet :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...