Skocz do zawartości
FizbAn

Kingston KVR400X64C25/256

Rekomendowane odpowiedzi

zalezy na jakich śa kosciach a ile osiągniesz to nikt ci tu nie powie bo my nie jeseś my wrózkami ale za tą kase to mysel ze sie opłaca

Nie pytam ile ja osiągnę, tylko chciałbym się dowiedzieć jakiego mniej więcej FSB można po nich oczekiwać (Abit NF7) - pytanie jest skierowane do kogoś, kto miał styczność z tą pamięcią i może coś więcej o nich powiedzieć. Co do kości, to niestety nie mam wpływu na wybór - mogę je tylko zamówić w hurtowni.

 

A jeśli chodzi o kasę, to za mniejsze pieniądze mogę kupić często chwalone Hynixy, więc chciałbym wiedzieć czy opłaca mi się dopłacić do tych Kingstonów czy jednak nie są one tego warte :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jak za kingstony value jest wygorowana o ile nie sa to jakies winbondy to nie ma sensu tyle za nie placic a tak btw co wy tak szalejecie z tymi hynixami ??? Przeciez gosc ma amd i potrzebuje niskich timingow a nie magistrali 260 .

Lepiej popatrz sobie za jakimis winbondami na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Groove z tym fsb troche się pomyliłeś.ja mam taki i idą bez problemu na fsb 220.bez podnoszenia napięcia .ja napięcia nie zdążylem podnieść bo mi się zasilacz zjaral jak tylko glosniczek w budzie pipnął.stary ja każdemu polecil bym te ramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...