Skocz do zawartości
mirass

Program SPEED FAN i płyta GIGABYTE GA-8IPE1000 :/

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie...czy zna ktos moze wersje speed fana ktory obsluguje wogule plyty gigabyte-a? albo moze jakis inny podobny progamik mi polecicie? z gory dzieki za odpowiedzi :!:

 

PS: witam wszystkich :D moj pierwszy post :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum :P

 

Jesli SpeedFan Ci nie dziala to sproboj AIDA32 lub MBM5, ale tego to juz trzeba umiec dobrze skonfigurowac. A Gigabyte nie dolacza jakiegos swojego programu do monitorowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) a speed fan nie ma czasem jakiejs nakladki czy cóś zeby wykrywal gigabyte :?: bo gigabyte nic nie dal tzn dal Easy Tune ale to nie ma mozliwosc sprawdzania temp na innych czujnikach :? a tak na marginesie to moze wiesz do ilu mozna skrecic procek p4 2,8ghz :?: tzn na standardowym chłodzeniu.... :) dzięki z góry :)

pozdrawiam mirass :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nakladkami na SpeedFana sie nie spotkalem, ale mialem juz do czynienia z przypadkami ze SpeedFan zaczynal dopiero dzialac po uruchomieniu i wylaczeniu innego programu do pomiaru :wink:

Co do drugiego pytania to niestety nie znam sie na platformie Intela, gdyz od zawsze mam AMD :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh.... kurde.... czy ta plyta jest jakas inna :?: :? patrzalem na tomshardware i jest tam cos napisane o hyper trading /tej wielowątkowości.../ niby moja plyta obsluguje HT i mam procka P4 na HT ale nie pokazuje sie tak jak na tomshardware ze na starcie /tam gdzie liczy pamiec itd./ wykrywa 2 procesory.... w menadżeze urzadzen mi wykrywa 2 procki ale w innych programach nie :? cos jest nie tak :?: czy jest jakis sposob zeby to sprawdzic :?:

 

a drugie pytanie... to jeszcze dotyczace programiku :) MBM5 mi fajno chodzi itd... ale chce pozmieniac obroty na wentylu systemowym... i wogule miec kontrole nad wentylami.... a w mbmie nie da sie zmienic obrotow wentyli.... jakis prosty programik w stylu speed fana.... tylko zeby mi dzialal.... :(

 

z góry dzięki za odpowiedzi... pozdrawiam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...