Skocz do zawartości
FumFel_20

Chiefteki to ostatnio goofno

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ludzie się żrecie...

Niemożliwe aby to była wina Chiefteców... Musi to być coś innego.

Pracuję w bardzo dużym serwisie. Codziennie mam do czynienia z conajmniej 10 sztukami Chiefteców (codziennie nowe oczywiście) i ani jeden nie był walnięty, a pracuję w tej firmie od pół roku.

 

NIE UWIERZĘ, ŻE TO CHIEFTEC!! Sam w domu mam dwa Chiefy i wszystko śmiga tak jak powinno!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie się żrecie...

Niemożliwe aby to była wina Chiefteców... Musi to być coś innego.

Pracuję w bardzo dużym serwisie. Codziennie mam do czynienia z conajmniej 10 sztukami Chiefteców (codziennie nowe oczywiście) i ani jeden nie był walnięty, a pracuję w tej firmie od pół roku.

 

NIE UWIERZĘ, ŻE TO CHIEFTEC!! Sam w domu mam dwa Chiefy i wszystko śmiga tak jak powinno!!

wow i co zrobić ci zdjęcie :?: faktycznie bardzo długo pracujesz w serwisie i wiesz o chiefteku wszystko :? litości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz się koleś kultury!!

W ciagu pół roku przetestowałem z 1000 Chiefów i żaden nie padł. Więc to coś znaczy...

 

Musiałeś mieć albo największego pecha jaki jest możliwy, albo coś nie gra w twoim kompie.

 

POLECAM CHIEFTEKI!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem poprostu pech i nie jestem dla ciebie koleś stary.Kultury?Jak moge ja zachować skoro pisze uważajcie na chiefteki a wy nie rozumiecie tylko mnie od loli wyzywacie?przecież nie napisałem ze to złomy, sam ma jedego i jestem zadowolony z niego ale cosniegra jak dwa padły pod rząd nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cię od loli nie wyzywałem. Nadal nie mogę uwierzyć w to, że to Chieftec. Koledzy z serwisu też nie.

 

Musiałeś mieć ogromnego pecha, albo coś było nie tak. MOże mimo iż miałeś tem pokojową gdzieś była wilgoś i był krach?

 

Wiem, że na Chiefteki nie trzeba uważać, bo wszystkie są super. Zwalone wypadają jeszcze na taśmie produkcyjnej.

 

Gdybym miał te twoje zepsute Chiefy przed sobą, to bym powiedział co jest przyczyną, ale nie mam, więc kończę wypowiedź na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...