Skocz do zawartości
Gość Wintereq

Test 19 kart graficznych (w tym GF FX5700 Ultra i R9600XT)

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem i po za fajnymi zdjęciami, muszę powiedzieć, że nic specjalnego.

Wszystko było, 3dmarki, aquamarki, wolfenstein, UT2003.

Ja chcę FarCry'a, Colina 4, UT2004 Demo, Painkiller itp.

Po co to, mnóstwo tego w necie.

 

Zabiła mnie puszeczka od Sparkle -> Sparkle SP8836U-PT Platinum.

Fajne 8)

 

Gie-eN-Zet :arrow: miałem napisać to samo, znów byłeś pierwszy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie ut2004 demo to mogę napisać , że z aax4 i anizo x8 w rozdziałce 1024/768 z wszystkim ustawionym na maxa + wszystko w sterownikach karty graficznej na jakość mam w lokacjach zamkniętych od 46fps(najniższy wynik jaki zauważyłem) do 96(najwyższy zauważony)przy czym średnio jest to ok 60fps. , w lokacjach otwartych mam od40fps do 98fps,średnio ~52fps ,wydaje mi się że to wynik dość dobry , napewno pozwalający na płynną grę

 

jeśli chodzi o colina 4 to przy takich samych ustawieniach mam :

 

widok całego auta najmniej 28fps najwięcej 50fps przy czym średnio9 mam kole 32fps

 

widok z kabiny 34fps max 58fps średnio 43fps

 

widok z przed maski 47 max 73fps średnio 55fps -ten wynik preferuję (aczkolwiek przy anizo zmiejszonym do 4x bo daje to średnio ponad 60fps)jako że nie ma widoku znad maski , a urzywając kierownice to trudno grać mając 2 kiery (tę którą trzymam i tę w grze) , nie mówiąc że w tym wypadku mija się z celem widok z tyłu ,to widok dla osób grających padem - moim zdaniem

 

gra FARCRY tu już nie jest wesoło ustawienia aax2 anizo x2 wszystko na maxa poza 2 ustawieniami na medium - najniżej 24fps średnio 30fps na maxa 40fps , jeśli w finalnej wersji nic się nie zmieni będę musiał zjechać z ustawieniami (wszystko na high i te 2 ustawienia na medium i średnio 45fps), gra zapowiada się bosko i mam nadzieję że zostanie wydana

 

ps. nie wiecie czy w finalnym colinie będzie widok znad maski :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie no ja mialem nadzieje na mala wojenke a tu kapa :) moze dlatego ze 5700Ultra rozgromil 9600XT :)

nie zaczynaj bo to nie ma sensu (posiadacze ati są w większości a ty zarobisz tylko bana), podaj lepiej jak u ciebie wychodzą wyniki w ut 2004 colinie i farcry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały teścik, wcale mnie nie zaskoczyło że 5700Ultra wygrał z 9600XT, można było przewidzieć. Moim zdaniem seria 9600 nie jest za bardzo udana, a model 9600 i 9600SE to po prostu jakaś pomyłka.

 

Rozwaliło mnie stwierdzenie, cytuję „…..karta Herkules podobała się nam najbardziej”. Rewia mody czy co ? Mnie się podobała najmniej, i jeszcze kiepsko wyszła wydajnościowo.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze...

taki FX5700 Ultra to kosztuje tyle ze ja wole kupic Radeona 9700.

a wole kupic Radeona FIC 9600Pro na pamiatkach 2.8 ktory kosztuje cos ponad 700

a co do tego jak sie komu podoba karta to juz naprawde nie wiem po co, wazne jak chodzi (kreci sie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały teścik, wcale mnie nie zaskoczyło że 5700Ultra wygrał z 9600XT, można było przewidzieć. Moim zdaniem seria 9600 nie jest za bardzo udana, a model 9600 i 9600SE to po prostu jakaś pomyłka.

..9600XT ma wiele twarzy wiec ja bym nie uogolnial. sa ultrasy a gdzies widzialem wersje na ddr2 - tak jak 5700U. dla mnie uklady sa pod wzgledem wydajnosci bardzo zblizone..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały teścik, wcale mnie nie zaskoczyło że 5700Ultra wygrał z 9600XT, można było przewidzieć. Moim zdaniem seria 9600 nie jest za bardzo udana, a model 9600 i 9600SE to po prostu jakaś pomyłka.

 

Rozwaliło mnie stwierdzenie, cytuję „…..karta Herkules podobała się nam najbardziej”. Rewia mody czy co ? Mnie się podobała najmniej, i jeszcze kiepsko wyszła wydajnościowo.

 

Pozdrawiam.

Niby bzdura ale w przypadku modowania obudowy, gdy mamy okno to gdyby karty kosztowaly tyle samo i wydajnosc bylaby identyczna to wybralbym ladniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...