Skocz do zawartości
adamekas

nowe duronki 1800

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos probowal jak sie krecą i odblokowują? da sie przerobic na athlona mostkami? uda mi sie zrobic drut moda na mnoznik? podpowiedzcie cos bo zamierzam sobie kupic taki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest podobna jak we wszytskich Applebredach! od 1.4 i 1.6 różnią sie tylko mnożnikiem i standartowym taktowaniem reszta to samo. As well Way is free :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to akurat tym tokiem myslac to musze go kupic bo mam plyte kt7a i max fsb 161 wiec potrzebuje jak najwiekszego mnoznika. ale jakby mi sie udalo go przerobic na athlona to bylby wypasik z tym taktowaniem. a jak 30zl dolorze do 1.8 to nie zbiednieje raczej. wiec jak z tym przerobieniem w tych modelach? slyszalem ze sa problemy w nowszych seriach. jakich serii szukac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamekas

w drugim moim kompie mam Abita KT7A v1.2 niestety nie startuja w niej Durony 1400 , 1600

ciekawi mnie jak to pójdzie u ciebie jak masz mobo v1.3 to masz szczęście :lol: na nich wszystko podobno chodzi

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamekas

w drugim moim kompie mam Abita KT7A v1.2 niestety nie startuja w niej Durony 1400 , 1600

ciekawi mnie jak to pójdzie u ciebie jak masz mobo v1.3 to masz szczęście :lol: na nich wszystko podobno chodzi

pozdr

powinno dopiero od rev1.3 byly supportowane TBredy. Ale wez sobie odblokowanego :D bo takie 12x to maly pozytek!. 12x161 masz ostro przetakotowane PCI. Tak wiec znajdz sobie (wiem ze to trudne :D ) proca z odblokowanym lub po prostu kup 1.8 13.5x powinno styknac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz probowalem odpalac te duronki i 1.6 kumpla mi poszedl. nie wiem jak bedzie z 1.8 bo niemam takiego mnoznika na plycie ale to przeciez nic nie znaczy.

mowicie ze te purpurowe da sie przerobic na athlonka moze jakis screen ktos ma?. a jesli chodzi o tydz produkcji? to jakich szukac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...