Skocz do zawartości
piechura

WC by Piechura

Rekomendowane odpowiedzi

Niezla ta obudowa na to wc. Podoba mi sie. Ale jaka to jest nagrzewnica? Katega ? 8O ... za malo zdjec jak dla mnie. Czekam na testy i na koncowa zalozona wersje wc.Niezla ta obudowa na to wc. Podoba mi sie. Ale jaka to jest nagrzewnica? Katega ? 8O ... za malo zdjec jak dla mnie. Czekam na testy i na koncowa zalozona wersje wc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hee ok dodaje nowe fotkki

po niedzieli dodam jescze fotki z koncowym montarzem do obudowy z podswietlanymi ogniami i z gorna pookrywa bo sie sluszy po malowaniu :)

 

chlodnica jest od kadeta

 

chodzi jakies 5h i przy nie podkreceniu 2500+ temp utrzymuje sie na poziomie 25 Stopni :)

 

zaraz przetestuje na podkreceniu do 3200+

 

rozdzielczosc img to 450x338

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to raczej LADA.

 

A gdzie shroud?

Zrob tez ladny wylot dla powietrza (mozesz zrobic to tak jak wlot, bo srebrny grill na czarnym tle niezle wyglada).

 

BTW to musisz zmierzyc tez temperature powietrza, zeby mowic cos o wodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet fajnie to wyglada ;d ale mogl bys dac jakas fotke calosci ? bo tak to nie zabardzo widac jak to sie komponuje w calosci.... takie pytanie zadam jak zrobiles te "plomienie" ? pomalowales? Pomysl fajny ale juz podobne cos widzialem... co do chlodnicy to lada na 99.99% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...