Skocz do zawartości
Q

HeyaH.pl =ceny,opinie użykowników,telefony,promocje itp.=

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie to juz :[ Trzeci dzien czekam na odpowiedz na maila... Faktycznie wszedzie pisza 10dni a tak naprawde jest 21 :? :? :? :? Nawet nie dostalem nr. przesylki i nie moge sprawdzic w jakiej 'fazie' jest moj starter :evil: chyba pojde do sklepu albo poprostu dam sobie spokoj jak maja mnie tak traktowac :? :? :? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętajcie żeby simlocka zdejmować w swojej sieci :lol: Dzwoniąc z telefonu Idei pod *22 można usłyszeć po wyborze cennika takie oto piękne słowa:

"Zdjęcie blokady simlock wynosi 610 złotych brutto."

link: http://priv.twoje-sudety.pl/~files/simlock.wav

:lol: :lol:

Ale uwierz mi, ze sa mozliwosci zeby sciagnac simlocka nie wydajac kasy... Ja tez mam Idee, a simlocka sciagnal mi kolega! Wpisal odpowiednie cyferki! Raz , drugi i pokazal sie napis "simlock off" :) Czyli nie jest tak zle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

888-888-888 to nie jest gold tylko Ultra Platinum.Nie do kupienia.Ciekawe skąd taki ma...

no wlasnie mnie tez ciekawi,na heyah.pl bylo cos napisane ze beda robic aucje zlotych numerow,

moze koles ma jakies znajomosci albo sam musial niezle zabulic za ten numer,

cena minimalna nie zostala osiagnieta wiec pewnie bedzie z 10 tysiakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10k na sam nr. to chore tym bardziej że w telefonie na kartę!

Na abonament w taryfie biznes to jeszcze można jakoś tłumaczyć ale tu to paranoja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=22786293

a tutaj o co chodzi ?? czy to zwykla kradziez numerow ??

ten 888888888 zapewne na ten sposob zostal wziety albo koles sobie tak wystawil aukcje i sprawdzi ile ludzie sa w stanie dac za taki numerek :P ja dam 100zl kto mi da ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien myk.

Jak sie kupuje starter to numeru nie widac, ale widac numer karty sim, i podobno jest jakis sposob ze mozna wywnioskowac po tym numerze jaki jest numer telefonu. W ten sposob kupujac karte w kiosku lub markecie mozna sprawdzic jaki sie bedzie miec numer.

Jest tylko jeden problem - nie wiem co to jest za algorytm :) Ale pdoobno dziala zawsze. Jesli ktos wie to ... moze napisze ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien myk.

Jak sie kupuje starter to numeru nie widac, ale widac numer karty sim, i podobno jest jakis sposob ze mozna wywnioskowac po tym numerze jaki jest numer telefonu. W ten sposob kupujac karte w kiosku lub markecie mozna sprawdzic jaki sie bedzie miec numer.

Jest tylko jeden problem - nie wiem co to jest za algorytm :) Ale pdoobno dziala zawsze. Jesli ktos wie to ... moze napisze ? :)

Na karcie sim masz 4 rzedy cyfr bierzesz ten 3 od gory,

 

np bedzie 222446

 

zamiast pierwszej liczby 2 wstawiasz 1 jak masz 0 to 2,1 to 0 a jak 3 albo 4 to nic nie zmieniasz

następnie od pozostałych cyfr z rzędu odejmujemy 1

 

i dodajemy z przodu 888

no i masz numer 888 122445

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie rozumiem z tymi numerami.. Jak mozna odczytac nr karty sim, jak podczas kupna jedynym widocznym numerem na pudelku jest kod kreskowy? :roll: Prosze Cie, wytlumacz mi to :(

 

Egeba- mam pytanie, gdzie kupowales ten starter? W kiosku czy w jakims innym punkcie sprzedazy? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej przedstawiamy szczegółową instrukcję:

 

Odczytujemy ostatni rząd cyfr numeru seryjnego na karcie Heyah (obok chipu)  

894802

100402

180809

1 / 11@

 

Pierwsza cyfra w rzędzie oznacza

1 - 888 0

2 - 888 1

0 - 888 2

3 - 888 3

4 - 888 4

następnie od pozostałych cyfr z rzędu odejmujemy 1 i w ten sposób uzyskujemy numer tel.:

080 808

1 - 888 0

80809 - 1= 80 808

cały numer 888 080 808

czemu to takie po<span style="color:red;">[ciach!]</span>e?

Po co komplikować takie proste rzeczy? :gitara2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem w M1 w Poznaniu,chodzily po calym centrum panie i sprzedawaly, z tylu na tym plastiku byla naklejka z numerem.

dodam ze udalo mi sie kupic zajefajny numer, nie zaden zloty czy cos tylko bardzo prosty do zapamietania(mozna bylo sobie wybrac)

 

ps. jestem cie kaw po co komus numer 888 888 888 za tyle kasy, za ta kasew to ja bym mugl przez cale zycie przez komurke gadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=22786293

a tutaj o co chodzi ?? czy to zwykla kradziez numerow ??

ten 888888888 zapewne na ten sposob zostal wziety albo koles sobie tak wystawil aukcje i sprawdzi ile ludzie sa w stanie dac za taki numerek :P ja dam 100zl kto mi da ?? :P

Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro (numer aukcji 227862 :regulamin: :regulamin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wy tez macie platna poczte???? co jest grane normalnie mi rzre kase za poczte, tak sprawdzilem zeby sobie zobaczyc co to jest a tu mi kasa leci co jest grane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wy tez macie platna poczte???? co jest grane normalnie mi rzre kase za poczte, tak sprawdzilem zeby sobie zobaczyc co to jest a tu mi kasa leci co jest grane??

Mi tam kasa nie leci, ale jak chcę zmienić ustawienia poczty i wciskam "2" to mi mówi, że nieprawidłowy klawisz..... Co to ma być !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...