Skocz do zawartości
Q

HeyaH.pl =ceny,opinie użykowników,telefony,promocje itp.=

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem starter Włozyłem do fona i co na pierwszy rzut oka wszystko oki ale prubuje dzwonic i nic sms tak samo nie da sie nic zrobic co tojest za badziew. Nie wiem mioże ja coś żle robie moze mi ktos pomóc

GG: 1038915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dziala, tyle ze u mnie z jakims opoznieniem. Niewiem czy to jest wina phona NOkia 2110 :D (tylko ona nie ma u mnie simlocka) czy wina samej karty... Zobaczymy jak zdejme ze swojego phona simlocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do uzytkonikow co kupili swoj nr z ich strony i placili eKarta zalozylem swoje zamowienie w niedziele nad ranem i do tej pory nie dostalem zadnego potwierdzenia ani mailem ani telefonicznie chociaz pieniadze z konta odrazu zostaly zamrozone dodam ze przy wypelnianu formularza nie dostalem zadnego nr'u przesylki dzwonilem do nich ze 2 razy oczwyiscie obsluga calkiem pro nie trzeba dlugo czekac i w ogole milo ale, mieli zadzwonic co z tym jest i nie zadzwonili do dzis ;d Tak wiec przejde do rzeczy ile do cholery mam czekac na to potwierdzenie ( rozumiem ze placenie karta kredytowa w sklepach internetowych troche trwa no ale bez przesady.. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam wlasnie heyaha i szczerze mowiac jestem ogromnie zadowolony ;) czasami potrzeba jest zadzwonic do pana z niektorymi artykulami a owa rozmowa trwa ledwie pare sekund a to jest akurat dla mnei za 10 sekund gadania place na inna siec 16 gr wiec poprostu cud miod :) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem starter i jestem zadowolony. Zasięg OK, taki sam jak w Erze. Mam tylko pytanie: Jak wysyłać te SMS-owe wizytówki. Na tej ulotce jest napisane, że mogę wysłać 40 takich. Gdzie one są??

masz gdzies w fonie nowe menu (zazwyczaj na kazdej sim sa takie dodatkowe, nie wiem jak to sie nazywa dokladnie) i tam poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram sie kupic starter Heyah w esklepie juz od 3 dni!! I co?? Nie ma zadnych wynikow...Nawet tam dzwonilam, ale oczywisie niczego sie nie dowiedzialam. Kazdy tylko mowi, zeby sprobowac pozniej! Jednak to nie jest chyba takie latwe!=/A szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wybranie wlasnego numeru .. a potem kupienie go kusi =/ Wlasnie jest ten nr, ktory bym chciala! Ale czy jest jakas szansa, ze go zamowie?! Coraz czesciej nasuwa mi sie odpowiedz: "nie" :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla heyah, po 3 dniach od mometu wyslania meila z pytaniem wkoncu dostalem odpowiedz :P A jak dzwonilem to powiedzieli ze odpowiedz na meila dostane natychmiast. Zobaczymy co bedzie jak dostane karte moze wtedy poprawi sie moje zdanie na ich temat. Kontakt jest beznadziejny !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie i ladniutko ale to tylko oferta przeznaczona dla ZIOMALI ja takowym nie jestem i nie dam sie nabijac w butelke.

ps mam kolezanke ;) 18 lat niedawno skonczyla i juz chce sie zareczac z chlopakiem, ta oferta jest w sam raz dla niej (nie obrazajac nikogo na tym forum); ja juz za stary (?23 lata) jestem na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem starter i jestem zadowolony. Zasięg OK, taki sam jak w Erze. Mam tylko pytanie: Jak wysyłać te SMS-owe wizytówki. Na tej ulotce jest napisane, że mogę wysłać 40 takich. Gdzie one są??

masz gdzies w fonie nowe menu (zazwyczaj na kazdej sim sa takie dodatkowe, nie wiem jak to sie nazywa dokladnie) i tam poszukaj

Dzieki wielkie :D Już mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla heyah, po 3 dniach od mometu wyslania meila z pytaniem wkoncu dostalem odpowiedz :P A jak dzwonilem to powiedzieli ze odpowiedz na meila dostane natychmiast. Zobaczymy co bedzie jak dostane karte moze wtedy poprawi sie moje zdanie na ich temat. Kontakt jest beznadziejny !!

No to mnie pocieszyles, bo wyslalam do nich wiadomosc 2 dni temu! No to moze niedlugo bedzie odpowiedz :wink: Mam pytanie..Ile razy probowales zamowic starter? Bo nie wiem czy jest sens w ogole czekac i czy to przyniesie jakies efekty :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az Ci zazdroszcze,ze zamowiles, bo ja sie staram i staram.. I nic z tego nie wychodzi! :roll: W takim razie jak dostaniesz to pisz od razu czy warto..Bo moze do tego czasu dalej bede klikala na "zamawiam" :wink: Buziaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz_K, Margo ja czekam od niedzieli rana ( 10am ) i do tej pory NIC.. dzis kolo 5 po poludniu dzwonie do nich i jak nie przysla mi potwierdzenia jeszcze w ten sam dzien lub na nastepny leje na ich oferte i powiem i zeby mnie odpisali z bazy danych jak maja tak leciec w kulki i traktowac klienta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie i ladniutko ale to tylko oferta przeznaczona dla ZIOMALI ja takowym nie jestem i nie dam sie nabijac w butelke.

ps mam kolezanke ;) 18 lat niedawno skonczyla i juz chce sie zareczac z chlopakiem, ta oferta jest w sam raz dla niej (nie obrazajac nikogo na tym forum);  ja juz za stary  (?23 lata) jestem na to.

fascynujace

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21go ( rowny tydzien ) pieniedze z konta zostaja odblokowane i po tym czasie nie beda mogli pobrac odemnie z konta nawet 1zlotego, a co za tym idzie cala umowe formularz szlag trafi i 2 nry ktore zamowilem :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak nie 10 dni tylko 21 :( robia co chca i sie im nie spieszy :( Odradzam kupowanie przez neta bo to tylko strata czasu, chyba ze ktos bardzo chce swoj numerek ale w sklepach tez mozna znalesc ciekawe !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo... a czy jest jakiś limit czasu, w którym można wykorzystać swoje doładowanie... w tak-taku, popie, simplusie jest pewien okres, w którym można wykorzystać doładownie - po tym okresem pieniążki przepadają, chyba, że się kupi drugą kartę... a więc czy jest limit czasu na wykorzystanie swojego doładowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest. Po zakupie karty musisz doladowac karte w ciagu 1 miesiaca, jezeli kasa ci zostanie na koncie ale minie termin na rozmowy wychodzace to kasa bedzie zablokowana ale nie skasowana czyli po nastepnym zaladowaniu pieniadze sie zsumuja.

Sa 2 karty narazie:

30zl - 1 miesiac waznosci na rozmowy wychodzace

50zl - 3 miesiace na rozmowy wychodzace

Nie wiem narazie jak to jest z przychodzacymi. Ile karta jest wazna ?? Jezeli nie naladuje to kiedy mi ja zlikwiduja ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętajcie żeby simlocka zdejmować w swojej sieci :lol: Dzwoniąc z telefonu Idei pod *22 można usłyszeć po wyborze cennika takie oto piękne słowa:

"Zdjęcie blokady simlock wynosi 610 złotych brutto."

link: http://priv.twoje-sudety.pl/~files/simlock.wav

:lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...