Skocz do zawartości
Q

HeyaH.pl =ceny,opinie użykowników,telefony,promocje itp.=

Rekomendowane odpowiedzi

A odnoście plusa to jak ta nowa taryfa sie nazywa bo mam teama dzwoniłem dzisiaj i naliczyło mi po starych kosztach ale widziałem że oprócz teama multi i mono pojawiło sie costam sec to to?? niechce sprawdzać bo zmiana taryfy chyba ze 2,50 i z cofnięciem na starą to razem 5. Na stronie simplusa nic nie widziałem o tej nowości

 

http://www.gsmonline.pl/news/?link=show_de...ils.php?id=8782

 

Aktywna od jutra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odnoście plusa to jak ta nowa taryfa sie nazywa bo mam teama dzwoniłem dzisiaj i naliczyło mi po starych kosztach ale widziałem że oprócz teama multi i mono pojawiło sie costam sec to to?? niechce sprawdzać bo zmiana taryfy chyba ze 2,50 i z cofnięciem na starą to razem 5. Na stronie simplusa nic nie widziałem o tej nowości

 

http://www.gsmonline.pl/news/?link=show_de...ils.php?id=8782

 

Aktywna od jutra...

DROGO!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dzisiaj kupic starter Heji, ale niestety sie skonczyly (pytalem sie w dwoch komisach, bylo dosyc pozno i kioski ruchu byly zamkniete). Jutro wyrusze znowu na poszukiwanie czerwonej lapy (starter). Mnie nie zalezy na zadnym "fajnym" numerze (patrz wyzej) ja chce tylko dorwac jakis starter. Jutro na pewno gdzies kupie (nie zamawiam przez neta, bo potrzebuje go w tej chwili).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz w Idei jest lepsza oferta niz w PLUS. Oczywiscie jezeli chodzi o te nowe prepaidy.

Tak ?

 

Spojrzałem na cennik Idei i nie widze rewelacji...

O rewelacji nic nie mowilem. Jedynie mowie, ze "Idea dla kazdego" to lepszy wybor niz "Silmplus Team 2".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

***Kaeres, niekoniecznie, TEAM 2 jest skierowany do danego grona odbiorców, dla nich napewno będzie się to opłacało, pozatym tych 2-óch ofert IDK

i S+ nie można porównywać, IDK to bardziej z HEYAH można... W IDK nie masz żadnych usług dodanych (mms, GPRS, itd.)... HEYAH i IDK to jedna rodzina, tak samo S+, TAK TAK, no i teoretycznie POP, choć brakuje mu GPRSu :)

***Zoltar Dawałem już ten link parę postów temu...

 

Ogólnie warto poczytać komentarze w tym linku, szczególnie polecam te napisane przez WLO, koleś jest bardzo inteligentny i ma trzeźwe podejście do sprawy, a nie jak ta banda idiotów (bez urazy) jarających się HEYAH...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mak77, ten WLO wciska kit, ze sekundowe naliczanie nie jest az takie fajne.

Jedyny minus w Heyah to brak po prostu transmisji danych oraz WAP.

Narazie zaden pre-paid nie ma z lapa szans.

Ale abonament to abonament, za luksus sie placi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

***Kaeres Wlo nigdzie nie pisze że naliczanie sekundowe to kit! Musiałbyć przeczytać całość komentarzy żebyś wiedział o co chodzi! Wręcz przeciwnie, on sam ma w Plusie taryfę wysoką i jeszcze dokupione za 15zł 1/1s, po to żeby obniżać koszta! Naprawdę z paru komentów nie możesz wnioskować o całokształcie :) Przeczytaj wszystko :) Też się tam udzielam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dolaczylem do Heyah ;] Zauwazylem, ze rozni sie tym, ze jest tylko 70 miejsc (dla mnie wystarczy) na kontakty, w simplusie mialem 250, i mozna chyba max 10 SMS'ow trzymac w Skrzynce Odbiorczej.

Ogolnie zajebiste :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi wam self care (sterowanie telefonem ze strony www) bo mi nie.

Nie moge sie zalogowac do tego serwisu :cry: . Raz mi wyskakują błędy a innym razem ze haslo staracilo waznosc (haslo jest jednorazowe i wysylaja je na fona). Chcialem uruchomic CLIR'a ze strony www (nie bede placil 1zl za zatrzezenie numeru) i nie moge. Czy ktos tez ma problem z zalogowaniem sie do self care?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi wam self care (sterowanie telefonem ze strony www) bo mi nie.

Nie moge sie zalogowac do tego serwisu  :cry: . Raz mi wyskakują błędy a innym razem ze haslo staracilo waznosc (haslo jest jednorazowe i wysylaja je na fona). Chcialem uruchomic CLIR'a ze strony www (nie bede placil 1zl za zatrzezenie numeru) i nie moge. Czy ktos tez ma problem z zalogowaniem sie do self care?

U mnie działa dobrze tylko czasami chyba serwer jest przeciążony i za pierwszym razem nie daje sie zalogować. Biorę jeszcze raz u działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi wam self care (sterowanie telefonem ze strony www) bo mi nie.

Nie moge sie zalogowac do tego serwisu  :cry: . Raz mi wyskakują błędy a innym razem ze haslo staracilo waznosc (haslo jest jednorazowe i wysylaja je na fona). Chcialem uruchomic CLIR'a ze strony www (nie bede placil 1zl za zatrzezenie numeru) i nie moge. Czy ktos tez ma problem z zalogowaniem sie do self care?

U mnie działa dobrze tylko czasami chyba serwer jest przeciążony i za pierwszym razem nie daje sie zalogować. Biorę jeszcze raz u działa.

Ok, juz teraz wszystko dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze, dzisiaj przyszly 3 sms'y z pytaniem "czy zgadzxasz sie na kary smierci za przestepstwa......wez udzial w dyskusji na forum sms wyslij sms na numer..... blablabla", 3 razy to samo, wczoraj tez z tym ze chodzilo o licytacje kosciola

(dokladanie nie wiem co tam bylo ale dzisiaj przy mnie brat dostal 2 sms z tym, wsumie to jego kom i numer)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dolaczylem do Heyah ;] Zauwazylem, ze rozni sie tym, ze jest tylko 70 miejsc ... 

80 miejsc jest

na bank tylko 80 miejsc??

ktos jeszcze to potwierdzi??

bo jak tam to rezygnuje chyba z kupna karty

narazie mam zapisanych 100 telefonow na starej karcie taktak a potzrebuje jeszcze wiecej miejsca :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...