Skocz do zawartości
Krzysiek21+

sapphire 9600 atlantis 256 za 300zl

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, jestem nowy na tym forum :) dziekuje dziekuje za cieple przyjecie :) no ale do rzeczy.

Kupilem taka karte jak w temacie za 300zl tylko mam na niej pamieci elixira niestety i pisze na koncu 5t czyli chyba 5ns? taktowanie 325/400.

na ile mozna podkrecic te pamiatki zeby bylo w miare bezpiecznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

hihihi , 64 bit -tragedia , juz lepiej za ta kase bylo kupic gf3 titanium od gainwarda . krec dopoki sie da , jak beda artefakty to zmniekjsz o 10-15 mhz i tak zostaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam atlantis 128mb na samsungach 5ns i poszly mi pamieci na 540 mhz - 0 artow :D

ustawilem raz na 600mhz i normalnie moglem grac w np. chasera od czasu do czasu jakies kropki sie pojawialy ale w 3dmarku to joz byla tragedia :P

rdzen jak narazie 425 ale cos czuje ze ogranicza mnie zasilka poczekam az wymienie na hipera sf350ts :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz jakies radiatorki na pamieciach czy tak na golych?

niet radiatorki na nic mi sie niezdadza pamici raczej sie niegrzeja :D

no ale jakby udalo misie je jakos dowoltowac to mam joz przygotowane radiatory z duronow starych :P oczywiscie poprzycinane odpowiednio

teraz testowalem pamieci na 560 i tez niezauwazylem zadnyck artefaktow :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jeszcze taki problem z ta karta. INstalowalem najnowsze catalysty i omegi i jest to samo. mianowicie w menagerze urzadzen karta powoduje mi konflikt w kontrolerach dzwieku wideo i gier-> ATI WDM RAGE THEATER VIDEO. Nie wiem o co chodzi moze jakies starsze sterowniki musze zainstalowac? albo moze ta karta jest uwalona ale pisze ze nie ma sterownikow do tego. To moja pierwsza karta ATI wiec nie zabardzo wiem z czym to sie je:)

HELP me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jeszcze taki problem z ta karta. INstalowalem najnowsze catalysty i omegi i jest to samo. mianowicie w menagerze urzadzen karta powoduje mi konflikt w kontrolerach dzwieku wideo i gier-> ATI WDM RAGE THEATER VIDEO. Nie wiem o co chodzi moze jakies starsze sterowniki musze zainstalowac? albo moze ta karta jest uwalona ale pisze ze nie ma sterownikow do tego. To moja pierwsza karta ATI wiec nie zabardzo wiem z czym to sie je:)

HELP me

a jakiego masz windowsa? sprobuj zainstalowac starsze steryi jeszcze jedno: czy masz jakies inne zainstalowane urzadzenia w kontrolerze dzwieku wideo i gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra nie wazne moge zyc bez tego :) probowalem rozne stery omegi tez i nie dziala system nawet przeinstalowalem :) cos widac jest nie tak ale przezyje :) tylko do czego wlasciwie jest to ati rage theater vidoe ? do puszczenia obrazu na telewizor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra nie wazne moge zyc bez tego :) probowalem rozne stery omegi tez i nie dziala system nawet przeinstalowalem :) cos widac jest nie tak ale przezyje :) tylko do czego wlasciwie jest to ati rage theater vidoe ? do puszczenia obrazu na telewizor?

dekoder video i dvd, jest tez odpowiedzialny za obraz na wyjsciu svhs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...