Skocz do zawartości
xmin

9800se(8x1,256Bit) czy 9700

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat.

Nie wiem co wybrac

Mam do wyboru Radeona 9800se ze sprawnymi 8 potokami i bez modyfikacji 256 Bit'owa szyne. Firma bodajze powercolor, pamieci hynixy z dostepem 2,8. Taktowanie defaultowe jak pro czyli 380/340

kandydat numer 2:

radeon 9700. Tutaj zadnych modyfikacji i prawdopodobnie samsungi 2,8 badz tez 3,3 tu wlasnie jeszcze nie wiadomo

Roznica cos kolo 100 zl [oczywiscie 9800se drozszy].

wiec czy ten 9800se wart jest zachodu /czytaj 100zl/ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy masz już tego radka 9800SE PowerColor ?

 

Ja kupiłem na Allegro na identycznych warunkach, z tymże "gościem", który sprzedawał była firma PC Serwis z siedzibą w Warszawie.

Mimo wszelkich gwarancji na poprawne działanie uruchomionych potoków dostałem kartę, która pozornie działa dobrze. Tzn. przy włączeniu pełnoscenowego antialiasingu 4x i 6x na ekranie pojawiają się dwa pasy brzydkich artefaktów.

Firma wymieniła mi kartę na inną (za przesyłkę do W-wy musiałem zapłacić). Wysłali mi i otrzymałem w środę (7.04). I...jajo... niestety nie wielkanocne...:(.

Okazało się, że przy efektach związanych z wodą i z "jakimś rodzajem połysku", których w grze FarCry nie brakuje występują "strzępki słynnej szachownicy". Człowieka krew zalewa :evil: :evil: :evil: .

Cóż rozmawiałem z właścicielem. Obiecał na święta dokładnie przetestować kilka "jak na razie dobrych sztuk". Zastanawiam się, czy ja mam takiego pecha czy wszystkie bez wyjątku SE mają jakieś wady tylko ludzie o tym nie wiedzą (lub myślą, że tak ma być :P) ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...