Skocz do zawartości
domeryk

Co jest godniejsze uwagi pod względem O/C

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wlaśnie mam zakupić sobie procka AMD Durona tylko nie wiem ktorego czytałem wiele postów ale sam już sie troche zamieszałem co lepiej wziość 1600 czy 1800 ktory lepiej wychodzi w O/C Stabilniejszy i lepsze osiagi na 3d Marku :) Dzieki za podpowiedz z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po 1:

To nie krzycz

A po 2:

To chyba nie czytales dokladnie. Ale ja Ci osobiscie poleam Kupno Duronka 1.4 GHz, najlepiej odblokowany mnoznik i jakas dobra serie ( znajdziesz tu na pewnio o seriach Duronow). Poszukaj moze na allegro. Tam powinno cos byc :D. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po 1:

To nie krzycz

A po 2:

To chyba nie czytales dokladnie. Ale ja Ci osobiscie poleam Kupno Duronka 1.4 GHz, najlepiej odblokowany mnoznik i jakas dobra serie ( znajdziesz tu na pewnio o seriach Duronow). Poszukaj moze na allegro. Tam powinno cos byc :D. Pozdro

Zgadzam sie z przedmowca duron 1,4 jest chyba najlepszym rozwiazaniem tylko ciezko go kupic w normalnym sklepie najwieksza szansa ze go znajdziesz jes na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne no to teraz juz wogole czarna magia a moze mi ktos podać numer seryjny tego D1400 ktorego polecacie i ile jestem wstanie go wydusić :) bo z D1600 kreci sie na 2100tak bez problemowo bez kombinacji Vcore z tego co wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...