Skocz do zawartości
darek128

chce kupic tuner TV-na co sie glownie patrzy ??

Rekomendowane odpowiedzi

Ten tuner ma 10bitowy, wg mnie jest najlepsza propozycja. Raz ze jest kompatybilny i nie ma z nim problemow przy instalacji. Ma doskonala jakosc obrazu, poniewaz pracuje na CXie nie zas na bt878. Nie mozna na nim odkodowac hbo czy c+ ale jakosciowo bije na glowe bt. Ma rozbudowana funkcje nagrywania obrazu, z mozliwosciami ustawienia interesujacej kompresji. Posiada system stereo (nicam) do tego radio, ladnego pilota no i to Leadtek. ; P Cena tego sprzetu to ok. 260zl. Od razu polecam sciagnac sterowniki najnowsze z netu bo te z plytki sa na maxa ****. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mowcie tutaj jak to rozkodowac :P, bo to mnie tez inetersuje, w koncu chce to kupic miedzy innymi ;-).

Jakie jeszcze modele (firmy) znacie, ktore dobrze sie spisywaly ??(moze ktos ma jakies testy ?? :P)

 

jeszce jedno kumpel mi cos mowil ze starszy jego kupil tuner satelitarny i ze to dobra sprawa, podobno mozna zdekodowac jakies kanaly z cyfry, itp ale nie wiem czy to prawda, moze ktos to przyblizy ?? ;)

 

z gory thx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, ze tylko w edukacyjnych bo w jakich innych? : ) Wilme gdzies tu mialem, poszukam jeszcze Freda i Barneya. ; )

 

Cos go nie moge ustawic, jedyny kanal nawet nie wiem jakim cudem zlapalem to polsat. Poza tym ciagle sie wiesza i trzeba restart robic, bo z menadzera zadan nie mozna go wywalic. ; ( I jak sie go odpali to winfast pvr nie dziala tez trzeba restart. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię to tak:

1. Odpalam AverTV (u Ciebie pewnie co innego), ustawiam CANAL+ i wyłączam.

2. Odpalam Wilme.

3. Odpalam Exo - jest ustawione od razu na C+. F2 i dekoduje.

4. Ustawienia Nagra, ktore pamietam - Lines na 99 i WYŁĄCZYĆ Hide Black Lines.

 

Nie wiem jak u innych, ale u mnie czasami widac tylko czarny ekran. Wtedy wyłączamy i do skutku :). Czasami "łapie" za 5-6 razem albo i później.

 

Do HBO (CableCrypt) jest wtyczka do DScalera, ale jeszcze jej nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze jak ja odpale Exo to mam latajace mrowki, jak dam strzalke w gore (connector 1) to mam czarny obraz i na connectorze 2 tez czarny, potem jest zerowy i wlasnie na zerowym mam ten szum tak jakby nie byl dostrojony zaden program. Jestes pewien ze na CX mozna takie cos zrobic, bo jak widze to tam jest ini od 8x8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...