Skocz do zawartości
osteotom

Czym kleić radiatorki BGA ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nabyłem radka 9700 i chcę go podkręcić. Mam zamiar zakupić radiatorki BGA TweakMonster Chrome . Dostępna jest już w sprzedaży dwustronna taśma samoprzylepna miedziana - /www.4max.com.pl/ - czy ktoś może już kleił nią radiatorki do pamiątek i jakie ma doświadczenia :?: Czy wogóle wchodzi ona w rachubę :?: Inna sprawa to same radiatory - zdania "uczonych" są podzielone - proszę o jakąś podpowiedż - które kupić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ją dzisiaj i takiego chłamu jeszcze nie widziałem totalna klapa. O tej miedzianej taśmie zapomnij 7,9zł wyrzucisz w błoto. Jutro kupuje klej thermopox. Tobie też to radzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie tę samą kartę, dokładnie te same radiatorki i próbowałem kleić na dokładnie tę samą taśmę... jest do [gluteus maximus]. Ja posmarowałem an środku radiatorki pastą Arctic Cooling Ceramique, a na rogach dałem odrobinę super glue... i się trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te radiatorki tak na oko maja jakas dziwnie mala powierzchnie oddawania ciepla... Ja kupilem OCZ BGA Alu i pamiatki 3,6 chodza na 320 bez problemu, dalej nie probowalem bo nie czuje potrzeby :).

 

A do tych Tweakmonster nie jest od razu dodana tasma termoprzewodzaca? Bo moje Alu przyszly z siriusa z tasma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latałem po necie szukając tych miedzianych - wszędzie to samo - DŁUGI okres oczekiwania na dostawę :!: Na Allegro z takimi też klapa. Czy ma ktoś namiar na miejsce gdzie można kupić takie miedziaki "na już" :evil: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...