Skocz do zawartości
Mr.Martin

Zalman 7000Cu - ten caly miedziany @smarowanie pasta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w poranna sobote:)

Napewno wielu z was ma owy wentylator u siebie zamontowany - powiedcie mi czy smarowac duzo pastyna procka czy moze tak cienka warstwe ( np. za pomoca zyletki rozprowadzic) aby prawie bylo widac procka ?

Pasta to Silver5

 

Co powiecie na ta paste dawana razem z tym zalmanem - czy to jakies zwykle ble ble :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Co powiecie na ta paste dawana razem z tym zalmanem - czy to jakies zwykle ble ble"

no, zwykle ble ble ;)

duzo pasty nie ma co smarowac. rozprowadz tak jak mowisz - cienka warstwe na blaszce i pozniej zaloz na palucha torebke foliowa i delikatnie wklepuj paste ;)

ja tak robie na moim athlonie i jest si :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Co powiecie na ta paste dawana razem z tym zalmanem - czy to jakies zwykle ble ble"

no, zwykle ble ble ;)

duzo pasty nie ma co smarowac. rozprowadz tak jak mowisz - cienka warstwe na blaszce i pozniej zaloz na palucha torebke foliowa i delikatnie wklepuj paste ;)

ja tak robie na moim athlonie i jest si :)

Chdzilo mi bardziej o smarowanie blaszki P4 - nie wiem czy walic tak aby zakrywala ja i nic nie bylo jej widac ( dokladnie rozprowadzic) czy moze polozyc tak cienka warswte aby troche sie przeswiecala ta blaszka od P4

 

Bo chyba zdaje mi sie ze to za bardzo duzej roznicy nie ma

- bo jak bedzie za duzo to i tak wycieknie pod naciskiem radiatora i temp ktra spowoduja ze stanie je bardziej wodnista

-jak dam za malo to moze byc klopot bo w ktoryms miejscu moze ni dotrzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, zeby przeswitywala blacha miejscami to raczej nie. tak zeby pasta ja calkowicie zakryla. gdzies tak na grubosc 0.2mm-0.3mm

ja tak nasmarowalem z 0.5 -0.6mm ale zrobilem to dokladnie za pomoca starej karty bankomatowej i tak sie zastanawiam czy nie za duzo jej tam walnelem - ma nadzieje tylko ze nadmiar pod wplywem radiatora i ciapla wyplynie na boki i pod radiatorem zostanie tyle ile trze - jak to mowia prawa fizyki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...