Skocz do zawartości
shirkan

5600 vs 9600 oby dwa non pro, już sam niewiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem tu nowy

hciałbym usłyszeć od was opinie na temat

sapphire 9600 non pro 128 bit zegary 325/400 128MB

oraz o

geforce 5600 non ultra jest Sparkle 128 bit i 128 MB

- jak te karty się zachowują, jak się kręcą, jaki jest na nich obraz, jak chodzą na nich gry

oraz KTÓRĄ Z NICH WYBRAĆ i DLACZEGO?

 

prosze nie piszcie dołóż i kup coś innego, mam tylko te dwie do wyboru, nic innego nie dostane

przeczytałem gdzieś że z radkiem 9600 sa problemy aby zmienić zegary zarówno core jak i memory czy to prawda? to więc nie można go kręcić?

jak odblokować to?

 

Przezcytałem juz tony informacji i nie moge podjąć decyzji PROSZE POMÓŻCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już napisałem mam TYLKO te karty do wyboru dostaje je po okazyjnej cenie 150 zł i musze się na jedną z nich zdecydować a nie kupie nic innego za tą cene!!!

 

a jak z podkręcaniem tego radka słyszałem że jest poblokowany, czy to prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już napisałem mam TYLKO te karty do wyboru dostaje je po okazyjnej cenie 150 zł i musze się na jedną z nich zdecydować a nie kupie nic innego za tą cene!!!

 

a jak z podkręcaniem tego radka słyszałem że jest poblokowany, czy to prawda

radek sie swietnie kreci wiec bierz go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz 9600 nawet sie nie zastanawiaj, ja jak sie przesiadlem na 9600 z 5600 to przezylem szok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mogł bys załatwic wiecej po te 150zł (sciemą śmierdzi) wezme z 5 sztuk moga byc nawet 9600se albo 5600xt byle po 150zł i sprawne 100% LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 150zł możesz kupić na allegro GF2MX400 nie rozważałeś tej propozycji?? bo 150zł to jest conajmniej dziwna cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak juz radka 9600 to jakiej firmy? Saphire czy moze HiSa lepiej? ktory lepiej smiga i ktory lepiej sie kreci ? Bo ja sie tez walsnie zastanawiam co wziazc i z tego co wyczytalem to saphire'a chyba lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz który radek ma lepsze pamiątki i tego weź. Zresztą 9600 są różnie taktowane. Ja miałem 400/200(400ddr) na pamiątkach 4.0 ns (praktycznie były niekręcalne :( a rdzeń szedł na 450). Max to 10k w 3dm2001.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...