Skocz do zawartości
yonash

temperaturka:(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :D

Mam pytanko otorz mam kompa jak w podpisie no i mam temperature procesora okolo 56 stopni a nic nie byl krecony!! Wiatrak mam spire ale jakis taniutki wiec chcialem sie dowiedziec czy to duzo???? A druga sprawa to ile (jak sie w ogole da!!) podkrecic tego procka(caly numer w podpisie) . Z gory wielkie dzieki za odpowiedzi :D

Pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forest kila zbila jesteś "brutalny" :D !

Ale tak na serio, napisze ci co zrobić:

1. http://forum.purepc.pl/search.php potem pytaj! Ale oki szybko i na temat:

2. Płytka zła nie jest, więc troche się pobawisz! 8)

3. Nie wiem jaki zasilacz, ale pewnie coś koło modecom-a, znam ten ból :evil: więc, ponieważ jesteś newbies zmień go to zasiłka dla prawdziwych "ryzykantów" :wink: , ale powiem wam, że ten dreszczyk emocji przy boocie zaczyna mi się podobać! :twisted:

4. Chłodzenie, chłodzenie i jeszcze raz chłodzenie!!! (patrz pkt. 1)

5. Niestety nie do końca wiem co to za model: Thorton (oby tak), T-B (OK), czy PL :lol: (gad save the quean). Więc once again (oczywiście jeśli to możliwe odblokuj mnożnik):

Thorton: Czy on jest czymś ograniczony :wink: ,10x233 i 13,5x175 to już standard (nawet bez zmiany V), polecam to pierwsze! Synchro RULES! Jak dobrze pójdzie to 11x233 też pójdzie,....

Nie no wiesz co tego jest za dużo!!!

Pkt. 1, a potem pytaj, bo 4 stron A4 to mi się nie chce pisać, posprawdzaj, poczytaj potem wal! Zapewniam, że ktoś pomoże!

Jak nie to wal do mnie na PV.

Co do temp. to jest wysoka, ja na tym procku mam po @ 45 w stresie. Zmień chłodzenie! Pamiętaj, że temp. jest składową wielu czynników!

Jak dojdzie do 70 to zacznij się martwić.

Narka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE apropo temperatury u mnie wystepuje fenomen mam Athlonka XP 1700+ @ 2000+. I temp na Volvano i artic silver 3 wyskakuje mi dosyc dziwna bo : od 29-33 C MAX 36( to po totalnym katowaniu w lato). Jednym slowem ten wentylatorek roxuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE apropo temperatury u mnie wystepuje fenomen mam Athlonka XP 1700+ @ 2000+. I temp na Volvano  i artic silver 3 wyskakuje mi dosyc dziwna bo : od 29-33 C   MAX  36( to po totalnym katowaniu w lato). Jednym slowem ten wentylatorek roxuje :)

Oczyt Ci zaniza poprostu, nigdy nie wierz odczytowi z plyty, zawsze klamie :)

Jezeli chcesz znac prawdziwa temp. to zastosuj termometr zewnetrzny, dobrze skalibrowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...