Skocz do zawartości
jurek911

Soltek 75frn2 -l magistrala

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od 3 tyg.Najpierw rozgrzewka na ustawieniach defoult => ok.

Pózniej krecenie i zdziwienie pamiiątki nie ida asynchro na ustaw expert ale nic jade dalej.

fsb 193 vcore 1,75=> stabiline.Dalej 196 vcore stopniowo na maxa a prime wywala.

Pewnie to zasilacz bo 300w Huntkey,ale duże wachania na 12V bo ok 0.13v

POwyzej 196 nie dalo rady.Ale po tygodniu na 193fsb i zmianie na optimal cpu pltyka wstała na 200 (wcześ niej wywalało komunikat "cpu has changed ..." a tera nie ,fakt że winda sie od razu wywaliła.Ale co z tym że wcześniej nie chciał o a teraz idzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz standardowego bisa to sobie duzo nie pokrecisz zapodaj najnowszym lub tym najlepszym pod OC bylo opisywane niedawno na forum jakie biosiki, jak widac w moim podpisie na najnowszym biosie idzie fajnie wiec poelacam a na standardowym mialem fsb max 204. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biosa zciągnąłem wczoraj wyprobuje może dziś.a może to problem proca?

bo na http://www.pclab.pl/thread13497.html gosc napisal

"Odblokowany mnożnik łatwo zobaczyć gdy ma sie procka w ręku. Mostki L1 powinny być zwarte, wszystkie! co do kręcenia to tak jak Bartony! Chyba najlepsze serie to AQZEA i AQXEA. Ale to nie regóła, co do nowych serii np.AQSEA to nie wiem.."

ja mam AQZEA z 40 tyg (najprawdopodobnije lub 42) i ma ZWARTE L1 a przestawiając mnożnik w soltku wywala znany komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...