Skocz do zawartości
prezes

Siec radiowa i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prosbe i pytanie; opisuje problem 50 kompów z czego około 30 musi byc podłacznoe do netu radiowo reszta na kablu oraz do 10 laptopów ktore bedą sie mogły logowac do sieci i kozystać z netu w budynku. łacze jest jakies nie wiem sam ale bedzie neostrada jakas najwieksza i wszystko pod kontrolą wina NT da sie tak?? jaki sprzet uzyć i jak skonfigorowac wszystko pod NT. powiezchnia budynku około 1000m2 prosze o szczegóły bo jeszcze czegos takiego nie robiłem a musze to zrobić hehe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie nic tak naprawdę nie opisałeś... rozrysuj wszystko, podepnij link do jpg-a, opisz dokładnie co i jak ma działać a my pomyślimy. Nawet nie napisałeś ile pięter ma budynek, jakie ma ściany itp. Gips to czy beton zbrojony... To nie tak hop siup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://divid.w.interia.pl/pliki/1.JPG

a wiec czarny kwadracik to serwer(win NT) jest podpięty do netu(bog jeden wie skąd ten net) czerwone pole to siec na kablu, niebieskie pole tu ma nie byc kabli komputery biurowe i maja byc sieciówki radiowe, nie wiem po co ale tak ma byc, zielone pole tu kozystanie poprzez laptopa z mozliwości zalogowania sie do sieci którą utworzą kompy stacjonarne. scianki z płyty gipsowo kartonowej i filary z betonu troszke szkła poza tym otwarta przestrzeń około 40x20metrow ale byc moze wszedzie bedzie bez kabli jeszcze nie wiem. to jest na jednym piętrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspolczucia jak chcesz to zrobic wszyskto na NT :)

Sam po ciezkich probach, dalem sobie spokoj z windowsem

i dziala wszystko teraz pod linuxem. Nic sie nie wiesza, nie ma

konfiktow i takich tam. Odradzam windowsa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...