Skocz do zawartości
Kittek

CRT 17" za ok. 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

tja, wiem, szukałem, podstawy znam :wink:

 

wszystkie tematy przedawnione (te które podałeś to wszystkie z roku 2003) a technologia idzie w przód, zresztą, ceny sie zmieniają, monitory tanieją, wchodzą nowe modele, jak np. DFX'y samsunga. akurat tematy zakupów jakichkolwiek nie są ponadczasowe i nie moge kupując teraz monitor kierować się opiniami i cenami z przed ponad pół roku (np wrzesien 2003)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja, wiem, szukałem, podstawy znam  :wink: 

 

wszystkie tematy przedawnione (te które podałeś to wszystkie z roku 2003) a technologia idzie w przód, zresztą, ceny sie zmieniają, monitory tanieją, wchodzą nowe modele, jak np. DFX'y samsunga. akurat tematy zakupów jakichkolwiek nie są ponadczasowe i nie moge kupując teraz monitor kierować się opiniami i cenami z przed ponad pół roku (np wrzesien 2003)

no ale dobry monitor sprzed poł roku, teraz tez jest dobry :) A kilka modeli co wyjdzie to mozna tez znaleśc opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, zdecydowałem się na lg flatrona 700P. dobry wybór?

primo - sprawdz dokladnie geometrie

secundo - sprawdz jeszcze dokladniej geometrie

tertio - sprawdz czy na calej powierzchni ekranu wyswietla sie ostry obraz

 

testy przprowadzaj w zalecanej przez producenta rozdzielczosci i przy zalecanym odswierzaniu, daj sie nagrzac kineskopowi, nie daj sobie wmowic ze tak musi byc jak cos bedzie "nie halo" z obrazem, monitor musi byc podlaczony bezposrednio do karty a nie przez splitery itp a karta musi byc jakas konkretna (zadna wbudowana w MoBo lub noname), uzyj programu Nokia/Nec Monitor Test

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem posiadaczem lg 700b i jestem z niego bardzo zadowolony.

w sumie monitor średniej klasy, lepszy od tego ktoory chcieli mi wcisnąć w sklepie[jakiś nonemowy 19' , ale jak go zobaczyłem w akcji to podziękowałem]

i w serwisie jeszcze nie był :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...