Skocz do zawartości
macmac

Problem z klawiaturą Logitech

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam klawe logitech office internet keyboard (nie pamietam dokładnie, bo w szkole jestem) i mam z nia od poczatku pewien problem. Klawa ma alternatywne klawisze pod F1-F12 i pod Print Screenem, Scroll Lockiem i Pauseą i te klawisze włącza sie przyciskiem (F-key). Wszystko fajnie, tylko co zrobic, zeby defaultowo działały standardowe klawisze. Przykładowo podam, jak np zapauzowac bootowanie kompa. Trzeba poczekac az sie zaswieci klawiatura, szybko wciasnac F-key a następnie pause :( . W windowsie tez sie czesto myle i zamiast eFa wcisne jakies [ciach!]o. Mam program do konfigurowania tych klawiszy, ale jako alternatywne funkcje nie da sie ustawic eFów. Pomożecie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i był, ale tu jestem nowy i nie szukałem, bo dopiero poznaje strukture forum. Co znaczy narazie?? Czy z tym wogóle da sie cos zrobić?? Moze do logitecha napisac zeby zrobili jaki upgrade softu który cos wnosi, a nie pustą aktualizacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie to obejsc!!!!!!!!!!!!!!!!

ja tak zrobilem i dziala

 

po prostu rozebralem klawe i zwrlem te 2 sciezki od switcza flock i tyle

i po kazdym walczeniu pc mam flock wlaczony :]

ale mozna tez z tylu klawy jaki pstryczek wyprowadzic ktory by nie odskakiwal i nim bedzie mozna swobodnie zmieniac wszystko :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie to obejsc!!!!!!!!!!!!!!!!

ja tak zrobilem i dziala

 

po prostu rozebralem klawe i zwrlem te 2 sciezki od switcza flock i  tyle

i po kazdym walczeniu pc mam flock  wlaczony :]

ale mozna tez z tylu klawy jaki pstryczek wyprowadzic ktory by nie odskakiwal i nim bedzie mozna swobodnie zmieniac wszystko :wink:

Chyba tylko takie rozwiazanie. No nic, gdzie ja mam srubokret :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to wkurza na moim Logim Internet Nav SE :evil: Szczegolnie wtedy gdy po restarcie odpalam i che cos skopiowac w totalcmd - zawsze musze wlaczac F-Lock.

Ja tam nic nie kombinuje i nie rozkrecam - czekam na poprawione stery :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sobie poradziłem

idąc za radą rozkreciłem i nie mając lakieru ani nic podobnego, wsadziłem filcową podkładke pod przycisk i gra gitara. A swoją droga to logitech odzyskał moje zaufanie , wszystko solidne, skręcone (bez zaczepów) na dużą ilość wkrętów.

 

P.S. Zobaczcie co macie w klawiaturze!!:D

Ja suszyłem szczypiorek, kartofelki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...