Skocz do zawartości
RS

Nienawidze swiat......

Rekomendowane odpowiedzi

RS dobrze gadasz, jestem za. Dobre jest ze mamy wtedy wolne dni, mnie juz tak swieta nie ciesza jak kiedys, przychodza mijaja spotykam sie z moja ukochana i to jest dla mnie najwazniejsze. No i mozna jesc bez opamietania ;)

 

A tutaj znowu o religi sie zaczelo buech beznajdzieja :)

Na ten temat to mozna by i gadac i gadac...

Tak mi wpadlo do glowy: "Czlowiek stworzyl Boga a nie Bog czlowieka..."

Ktos rozumie o co mi chodzi? ;)

 

Pozdro all i wypoczywajcie w swieta hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swieta to zniwa dla sklepow i kosciola.. Jestem ateista ale szanuje ludzi wierzacych niezaleznie od religi ktora wyznaja. Osobiscie nie wierze w boga, jezusa i niepokalane poczecia...

 

RS: Tez czytalem pare razy biblie i jest to moim zdaniem jedna wielka bajka tlumaczona setki razy zanim trafila w moje rece.

 

Osobiscie nie lubie swiat wszelakich zwiazanych z religia.. Pomyslcie jak czuja sie samotne osoby myslac ze wszyscy inni siedza przy stolach z rodzinami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RS napisał:

STANOWCZO prosze zebysmy sie nawzajem nie obrazali, niech wiecej osob sie wypowie.. poco maja zamknac ten temat tak szybko.......

OK stopuje :D

Chciałem w miarę normalnie pogadać jak z Janciem a Kaernes z takim tekstem wyjeżdża i mnie trochę poniosło. :wink:

 

edit:

"

Czlowiek stworzyl Boga a nie Bog czlowieka..."

Skrytobójca tego nie znałem ale dobre jest :D

To oddaje wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek stworzyl Boga a nie Bog czlowieka..."

Skrytobójca tego nie znałem ale dobre jest :D

To oddaje wszystko.

Znac nie znales bo to moja wlasne slowa i tutaj po raz pierwszy je napisalem :)

Wedlug mnie tez bardzo dobrze przedstawia to cala religie, to jest moje zdanie, kto sie nie zgadza trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wierzacy nie praktykujacy "

Taa srający nie wydalający kału. Albo jestes wierzacy i czcisz tego swojego bożka albo walisz religie i nie chodzisz do kosciola. Ja jestem ateista i swieta to okazja dla mnie do napicia sie. Sorry jak cos komus nie pasuje ale wlasnie skonczylismy druga butelke :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ RS nie czytalem calego watq tylko twoj post i powiem ci tylko tyle ze jak ludzie nie przygotowywali sie do swiat to bylo by wolne a nie swieta i co by bylo gdyby bylo wolne to 'oni' (panstwo) zakazalo by obchodzenia swiat i trzeba by bylo pracowac a tak sa swieta i mozna sie napic z kumplami i nikt nie bedzie mowil ze musi do pracy, i jakies jeszcze pytania masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytając gdzieś tam opinie o tym ze swieta polegają tylko na sprzatniu i takich tam..kupowaniu etc we mojej głowie rodzi sie jedna mysl :

ze takie podejscie dla wielu ludzi jest po prostu wygodne... ktos powie "eee bo te swieta to teraz sa takie kijowe...nikt nie patrzy na prawdziwy sens ..a skupia sie na zarciu i piciu.....itd " łatwiej jest zwalić "wine" na wszystko dookoła i wszyskich innych..i że jak inni mają w [gluteus maximus] te swieta to oznacza ze całe swieta sa lipne:(..... [ciach!]o prawda Panowie!!!!!!!! każdy podchodzi do tego osobiście..jest to rocznica w sumie najwazniejsza dla katolika...!!! i jak ktoś ma to w głębokiej prowincji to pojdzie rzeczywiscie sie nawali...zeżre 3 porcje obiadu i 10 kawalkow ciasta!!!!..ale jak ktoś ma troszki oleju w głowie i był wychowany w duchu katolickim (nie tykam innych wyznan) to jednak zauwazy coś na prawde ważnego za tym całym miszmaszem!!!!!!!!!! za tym so called burdlem!!

 

 

(sory ze tak długo..ale starałem sie jak najkrócej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak bym wnosił o zamkniecie tematu.....( bo kogos mogą urazić słowa typu " człowiek stworzył boga a nie bóg człowieka " )

wiadomo wolność słowa jest ..... ale SKYTOBÓJCO obowiazują też zasady dobrego wychowania!!!pamietaj o tym

 

tak jak ja bym powiedział ze czyjaś matka sie puszcza......i to tez tylko moja opinia i jak ktośsie nie zgadza to trudno!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj widze meega głupole siedzą....pijcie se flaszke nawet 10...i co smakuje Wam lepiej bo sa swieta ????coo????

ludzie ile wy macie lat (gdzie był taki topik trza bedzie odgrzebać)

bo słoma wam z butów ostro wystaje......ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera kiedy sie nauczycie zeby nie zaczynac tematow zwiazanych z religia bo one na tweaku tak samo sie koncza 

jeden wielki sajgon,jakas sekty ludzi nie wierzacych chcecie zrobic czy co

Rebel przeciez juz jest spokój :D

sekty + niewierzących - jakoś tak jedno z drugim nie pasuje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres a nie uważasz że współczesne śwęta polegają tylko na zakupach , bieganinie , sprztaniu etc. a nie na tym na czym powinny czyli zbliżeniu się do Boga ??

A czyja to niby wina ?. Jak wytłumaczyć fakt, że osoba którą widze w kościele raz w roku (np. Pasterka) - w Sobotę przed Wielkanocą zapierdziela z koszyczkiem z cigaretem w zebach - poświęcić jajeczka - to jest wręcz śmieszne. Oczywiście w Wielkanoc już go nie ma - bo niby po co :? - swoje już zrobił.

 

Dla mnie cały ten bajzel związany ze świętami (i to nie tylko Wielkiej Nocy) jest żenujący. Ludziom odwala - w sklepach i gdzie tylko nie patrzeć kurczaczki, malowane jajeczka, bzdurki bajdurki itd. - a sens oczywiście stricte komercyjny. Na GG i innych przesyłane wciąż te same życzenia - na zasadzie "żeby tylko odbębnić" a fałszu w tym od groma. W domach wódzia i żarełko :evil: - bo w końcu święta mamy.

 

Kolejne śmieszne stwierdzenie to "wierzący ale nie praktykujący" - co to k** za bzdura ?. Albo wierzysz w Boga i jednocześnie przyjmujesz jego przykazania, albo nie. Kombinatorstwo. To chyba jakies wygodne wytłumaczenie dla ludzi, którym się nie chce ruszyć doopy z domu i wolą ogladać TV i narzekać na wszystko.

 

Jestem wierzący - i praktykujący. Do fanatyzmu jeszcze mi naprawdę daleko. Nie oceniam kogoś ze względu na to czy wierzy czy nie (w końcu to nie moja sprawa). Jednak jeśli ktoś się już deklaruje i twierdzi że jest katolikiem - to powinien już się trzymać pewnych zasad, a nie postępować jak mu wygodnie. Taka wiara to śmiech na sali.

 

Dla mnie w każdym razie Święta to nie jajko czy choinka. Nie jest to "Pasja" obejrzana w kinie czy kurtuazyjna wizyta z koszyczkiem. To zdecydowanie coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak bym wnosił o zamkniecie tematu.....( bo kogos mogą urazić słowa typu " człowiek stworzył boga a nie bóg człowieka " )

wiadomo wolność słowa jest ..... ale SKYTOBÓJCO  obowiazują też zasady dobrego wychowania!!!pamietaj o tym

 

tak jak ja bym powiedział ze czyjaś matka sie puszcza......i to tez tylko moja opinia i jak ktośsie nie zgadza to trudno!!!!!

TRUDNO ;)

 

A kto dal popis dobrego wychowania na poprzedniej stronie?? jestes smieszny :)

 

Jakos nie widze zadnego powodu by te slowa mialy kogos urazic, najwidoczniej nie rozumiesz o co chodzilo hmm

Inaczej tego nazwac nie moge :)

A ty tutaj od razu z puszczajaca matka sie wyrywasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomcyk wiele slow moze urazic innych. W swieta smakuje dobrze bo swiadomosc jest ze wszyscy pija... lat mam 28. Sloma nie wystaje. Nie badz typowym katolikiem i nie uwazaj innych ktorzy nie swieca jajek, nie chodza do spowiedzi za gorszych od siebie. To najwiekszy blad wszystkich religi (palestynczycy, irak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKRYTOBOJCA:

idze idze z matką to tylko przykład mający na celu uplastycznienie mojego toku rozuowania..ale jak tego nie załapaleś...to sory

a jak ni widzsz zadnego powodu dla którego Twoje słowa by iały kogoś obrażic to najwidoczniej nie róznisz sie dużo od leppera :(

 

 

 

Dobra nie chce mi sie gadać już .....

dobrze powiedział Viod i Kaeres ...... ide stad....

nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomcyk wiele slow moze urazic innych.  W swieta smakuje dobrze bo swiadomosc jest ze wszyscy pija... lat mam 28. Sloma nie wystaje. Nie badz typowym katolikiem i nie uwazaj innych ktorzy nie swieca jajek, nie chodza do spowiedzi za gorszych od siebie. To najwiekszy blad wszystkich religi (palestynczycy, irak)

bingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKRYTOBOJCA:

idze idze z matką to tylko przykład mający na celu uplastycznienie mojego toku rozuowania..ale jak tego nie załapaleś...to sory

a jak ni widzsz zadnego powodu dla którego Twoje słowa by iały kogoś obrażic to najwidoczniej nie róznisz sie dużo od leppera :(

 

 

 

Dobra nie chce mi sie gadać już .....

dobrze powiedział  Viod i Kaeres ......  ide stad....

nara

Jak narazie to z lepperem masz Ty najwiecej wspolnego z tym swoim cietym jezykiem... nastepny burak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HaHaHEAEHAEHaeHAHaEHaH !!! :D:D:D:D: AEHaeHaeHaE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

NIENAWIDZE TYCH SWIAT !!!!

 

a dlaczego ???

 

 

z prostego powodu !!!!!

 

 

przez ten powalony "wielki piatek" , "wielka sobote" nie poszedlem na balety !!!!

 

KLUBY ZAMKNIETE !!!!!

 

mam syndrom piatkowego i sobotniego wieczoru , mam syndrom techno - nosi mnie - zle mi, nie chodze do kosciola, zre miecho w wielki piatek, slucham muzy na maxa w czasie swiat

 

czekam na lany poniedzialek :twisted: :twisted: beda syte imprezy

 

BTW: wesolych zgnilych zbukufff :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich narzekaczy na "wspaniałe święta" . Jedyne co mnie tu zastanawia to ta cala masa narzekania ze swieta sa fe , owszem moga takie byc jesli sami sie o to postaramy. Jesli dla kogos szczytem marzen swiatecznych jest obalenie flaszeczki okowity (czt. wodki) to nie mnie to oceniac , jesli jeszcze nazywaja sie katolikami to juz jest ich sumienie...masa tu gadania jak te swieta sa sztucznie obchodzone po czym jedem czy drugi taki filozof odejdzie od komputera i pobiegnie z koszyczkiem do kosciola. Najfajniej jest mowic ze wszyscy inni sa niedobrzy. LUDZIE DAJCIE SPOKOJ NIECH KAZDY OBCHODZI SIWETA NA SWOJ SPOSOB, JEDNI CHLEJA INNI SIE MODLA dajcie życ i zastanowcie sie nad tym co zrobiliscie aby te swieta byly fajne poza narzekaniem oczywiscie , a jak nie chcecie to nie obchdzcie swiat przeciez to nie jest przymus .........jesli ktos uwaza sie za osobe wierzaca to przestrzega zasad religi i je obchodzi w sposob nalezyty jesli nie przestrzega zasad nie nazywa sie katolkiem i tez jest GIt...Ja mam swoj soposob wiary ale nie smiem nazywac sie katoliczka ...............a teraz spadam na msze rezurekcyjna fajna akcja - polecam. u mnie niestety nie ma to nic wspolnego z wiara. mimo to jednak warto zobaczyc kosciol w ciemnosci :P pozdro dla WSZystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo to jednak warto zobaczyc kosciol w ciemnosci :P (...) 

w blyskach stroboskopów OOOO TAAAAK !!! :lol: :lol: :lol: :D :D :D

 

a tak to nie pojde :P ;]

 

:lol: :lol: :lol:

gdzies jest klub zrobiony z kosciola, zaraz dam linka, tylko znajde foty, musi tam byc fajnie 8O

 

Tutaj :)

http://www.the-church.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo to jednak warto zobaczyc kosciol w ciemnosci :P (...) 

w blyskach stroboskopów OOOO TAAAAK !!! :lol: :lol: :lol: :D :D :D

 

a tak to nie pojde :P ;]

 

:lol: :lol: :lol:

gdzies jest klub zrobiony z kosciola, zaraz dam linka, tylko znajde foty, musi tam byc fajnie 8O

 

Tutaj :)http://www.the-church.com

Fajne :) ciekawe jak muzyka sie roznosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...