Skocz do zawartości
fuxmen

SNAP zaczął liczyć

Rekomendowane odpowiedzi

no to zaj....!!! :D nie jest to może 500WU/dzień,ale tylko czekać na Raptora i jedziemy ostro 8) .MaKaR coś słabo liczy wiecie może jaki jest tego powód?czyżby święta? :lol:

Dlatego:

 

ale lipa juz sie ledwo łapie do najaaktywiniejszych a za tydzien już mnie tam raczej nie bedzie :/ wszytko przez to że strom sie na mnie braził i nie chce liczyć wymówka jest to że coś ma z kompem nietak bajki :/ teraz licze 1/3 tego co zwykle

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=799756#799756

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety tak wysżło dogadam sie z nim niedługo ale na swieta go w chacie nie ma, a zainstalował u teśicowej w pracy bodajże i tam wyłaczyli chyba kompa na swięta :/

 

jeśli ktoś chciałby mi pomóc wrócic do formy to zaprazam na priv :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz jest 350 :twisted: ja moze wyciagnie nawet więcej niz te 500 :D :D to bedzie ekstra tylko coc z tym raptorem juz go zmiesiac nie ma dalej sobie neta nie skołował?? i na czym on liczył??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko spider ze zapodalem ja wiedzialem ale napewno sie innym przyda :D

hahaha cos malo licza jeszcze do niedawan po 1700/dzien a tera zaraz ich dojedziemy :D :D :D hahaahahaahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

licze na kompach :) i nie mam tego w cache zadnym :) 

bedzie nim 500 dzien

no to :banan:

 

mozesz nam powiedziec czy to jakies prywatne kompy,czy moze jakas jakas :?: a moze chcesz zeby to zostalo twoja tajemnica :?:

 

a tak na marginesie :legal: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...