Skocz do zawartości
ernieball

NEO + modemorouter Podpowiedzcie... prosze

Rekomendowane odpowiedzi

sasiad wykupil neo+ i zamowil na allegro jakis tani modemorouter i chce to podzielic na 3-4 osoby czy warto sie do tego podpiac? napewno ktos juz mial takie przygody glownie chodzi mi o szybkie przegladanie stronek i poczta! no i zeby czasem zagrac w necie z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi routerkami do neo to jest roznie, osobiscie testowalem dlinka i smc i zawieszaly sie przy ataku ping flood na port emula.

Ani w jednym, ani w drugim nie pomogl wbudowany firewall. Co zapuszczalem osla na nocke, rano router wisi, pomagalo tylko odlaczenie wtyczki zasilajacej, takze trzeba uwazac przy doborze urzadzenia. Co do dlinka i smc to nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam planeta ade3000 i jest luz, nic sie nie wiesza (czasem tylko, raz na kilka tygodni) zrywa mu sie polaczenie i trza resetnac, ale to wina tpsy raczej

a co do kaazowiczow to niedlugo stawiam serwer z HTB i bedzie w koncu sprawiedliwie przyznawane pasmo (bo jak kolo wlaczy kompa to :evil: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz od trzech miesiecy lece na Zyxelu Pretige 650HW. Neo+ jest podzielona na 3 osoby, wszytskie 3 intesnsywnie uzywaja emula, dc++ ale dzieki kontroli lacza wszytsko dobrze chodzu :D Router nie zawiesil sie, nie byl resetowany od samego poczatku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając ułożyłem listę:

 

Zyxel Prestige 650 HW za 650 zł pełna kontrola transferu

Vigor 2500 za 460 zł statyczna kontrola pasma

Linksys SR41W za 540 zł

Edimax 6004 za 400 zł

Micronet 3354 za 390 zł

SMC 7474 za 430 zł

US Robotics 9105 za 390 zł

Asmax 800c2 za 390 zł

 

Do wyboru.

Nie znam dokładnie Vigora 2500 i nie wiem czy poza kontrolą transferu jest on porównywalny z np. SMC 7404 (mowa o używaniu programów p2p)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej a co myslicie o tym co sprzedaja w tepsie? Wlasnie sie dowiedzialem, ze mam czas do konca tygodnia zeby zdecydowac jaki router wybrac a wogole sie na tym nie znam.

Ten co oni wciskaja to Speed Touch 510. 400 blach za niego chca. Nie wiem czy meczyc sie i szukac czegos dalej czy ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> tego. Podlaczone beda dwa kompy i raczej nie bedzie zadnych p2p ani nawet sciagania.

Pliz help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...