Skocz do zawartości
k_luke

Forum i komentarze... - pilne (jeszcze jedno pytanie-16.04)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 2 pytanka:

1. Gdzie można założyć darmowe forum na logowanie / czy w ogóle można? (zbliżone do tego, a przynajmniej z logowaniem i jakimś podziałem tematycznym)?,

2. Gdzie można założyć jakiś system komentarzy do konkretnych tematów na stronach... - zakładam stronkę i potrzebne mi takie rozwiązanie... - znalazłem jak to zrobić w php, ale chyba do tego jest niezbędny własny serwer z obsługą php... - jestem troszkę cienki w tym (php) i nie wiem czy darmowe serwery (np. u mnie w kablówce) obsługują php?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum takie jak to:

http://www.phpbb.com/downloads.php

 

Żeby je założyć musisz mieć serwer z obsługą php i mysql.

No właśnie ten adres znam, ale chodzi mi o to czy gdzieś się da coś podobnego założyć bez płatnego serwera...?

 

Także bardzo interesuje mnie odpowiedź na 2 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lycosie nie bardzo chce zakładać konto... (dużo reklam) - więc może założe tylko ogólnie dostępne darmowe forum, gdzieś... -> czy jest jakieś takie by była opcja logowania?

 

Moje chyba ostanie pytanko dotyczące tego tematu: czy/jak można założyć system komentarzy bez użycia php? - nie wiem co jest, ale zrobiłem licznik ze skrytu ogólnie dostępnego - tego z cookie (nie licząc odświeżań) i lipa... nawet go nie widać? Może na koncie nie mam obsługi php? :oops: Wybaczcie ale się na tym nie zam za bardzo... - konto mam w sieci kablowej... Wracając do komentarzy - chce, żeby pod konkretnymi tematami można było je skomentować - może da się to też na zasadzie jakiegoś ogólnie dostępnego serwerka - modyfikowanej księgi gości... (tu chyba są jakieś ograniczenia w długości komentarz - jak je zlikwidować)? :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...