Skocz do zawartości
Działo

Szukam, szukam i szukam... wentyli Arctic

Rekomendowane odpowiedzi

Pare dni temu w jednym z sklepów komputerowych zuwazylem wiatraka Arctica podświetlanego z reczną regulacją obrotów, kosztował 25 zł troche mnie to zaciekawiło, przychodze do domu podłanczam i SZOK fajne świeci, cicy. Lepszy od mojego revaluatea, lece na drugi dzień czy koleś nie ma tego więcej niestety sam chyba nie wie skad go. Szukałem w polowie polskiego ineta i znalazłem tylko zwykłe bez ledów POMOCY! Czy ktoś je w jakimś wysyłkowym sklepie widział i czy 25 zl to ich normalna cena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% pozytywnych komentarzy AAB ... nic dodać. Kupiłem 2 wentyle (jeden świecący) + chłodzenie na AMD (swiecacy z regulacja na sledziu) i chodzi super. Teraz przymierzam sie do zakupu VGA Silencer bo grafika wyje najgłośniej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamta aukcja już zakończona :( Czy ktoś wie, gdzie jeszcze można takie dostać? Nie zależy mi na diodach, tylko na tym, że z danych technicznych wynika, że jest lepszy niż "arctic cooling fan pro tc".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamta aukcja już zakończona :( Czy ktoś wie, gdzie jeszcze można takie dostać? Nie zależy mi na diodach, tylko na tym, że z danych technicznych wynika, że jest lepszy niż "arctic cooling fan pro tc".

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.p...php?uid=1197970 - o to Ci chodzi ??

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz problemy ze znalezieniem aukcji z tymi wentylkami to przez szukaj na Allegro znajdź sobie użytkownika _AAB_

ma te wentyle stale w ofercie, bo jak wyczytać można na jego stronie "O mnie" jest przedstawicielem Arctica czy dystrybutorem - jakoś tak ;-)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...