Skocz do zawartości
McQueen

Problem z monitorem SONY E400P 19" :((((

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z w/w monitorkiem sony który pojawił się juz dość dawno.

Mianowicie gdy monitor jest "zimny" zaraz po włączeniu na ekranie pojawiaja się niebieskie linie biegnące po przekątnej przez cały ekran nałożone na obraz.

Z chwilą gdy monitor sie nagrzeje linie częsciowo zanikaja ale dalej sa widoczne (zwłaszcza na czarnym tle...:(

Naprawde nie wiem co robić, może ktoś z was miał juz podobny problem i cos mi doradzi ?

 

Co gorsza na monitor mam wprawdzie karte gwarancyjną (gwarancja do końca czerwca br), ale zgubiłem paragon (gdzieś sie zapodział jak był remont :evil: ) i serwis nie chce przyjąc monitora na naprawę gwarancyjną....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No probowac zawsze mozesz .. ale jak sie nie uda to raczej nie rob platnej naprawy w autoryzowanym serwisie Sony bo pojedziesz z siankiem :? proponuje jakis dobry, sprawdzony serwis gdzie naprawde znaja sie na monitorach, bo szkoda by bylo zbabrac taki piekny ekran (mialem go 2 lata, teraz sluzy mojemu mlodszemu bratu i rewelacja, najlepsza 19 jaka widzialem w dzialaniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rade, a moze zna ktos z Was jakis dobry serwis z monitorami lub sprzetem RTV w trojmiescie?

Bo takich punktow w samej gdyni jest duzo, ale nie chce isc do byle kogo bo mnie mogą zrobic w bambuko... :?

Nawet byłem w jednym takim serwisie i facet chce ok 200zł za naprawe, pod warunkiem że nie siada kineskop (nawet nie widział monitora i już chce 200zł...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...