Skocz do zawartości
Crusio

Duron@Athlon XP Mobile i wszystko jasne

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego nienapiszecie osobnikowi pci ze po przerobce na mobile za mnoznik odpowiadaja juz calkiem inne mostki i co za tym idzie inne nozki procesora i drutmod w procu mobile nic niezmnienia

a w mobilnej wersji za mnoznik z ktorym uruchamia sie komputer odpowiadają mostki L6 a pozatym tu jest to opisane trzeba poczytać http://fab51.fc2web.com/pc/barton/athlon-e23.html powodzenia tylko uwaga na cieciem mostkow L6 pomiedzy są sciezki i mozna zabic proca co ja zrobiłem 2 dni temu ale udało mi sie go reanimować umnie L6 wszystkie były połączone co po przerobce na mobile dało mi mnoznik 11 a orginalnie miał 12 po cieciu L6 z 11 zrobiłem sobie 13 i z tym mnoznikiem uruchamia mi sie komp dodatkowo mam sisa wiec moge sobie programowo tylko zmniejszac mnoznik z tego jaki był ustawiony na L6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak spytam jakie max napiecia dawaliscie do durniów ?? ....chodzi mi o jakies extremalne..

thx

Moj Duronek chodzil jakis czas na 2V max, ale to jakis czas to bylo kilka minutek tylko, bo sie troszke balem :D. Ale mysle ze i tak wyciagnie duzo - zalezy od zasilacza oczywiscie. Pamietaj jednak ze im wieksze napiecie tym bardziej skracasz zycie procka.

 

Czy modowanie Bartona zwykłego na mobile da jakikolwiek pozytywny efekt?

Co do Bartonikow to mozesz sam sprawdzisz jezeli takiego masz, bo ja niestety mam tylko Duronka i CI nie powiem, ale sam jestem ciekawy, wiec jakby cio to napisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...