Skocz do zawartości
pipes

Athlon 2000XP@2200

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff!Kurde!Alke straszek:) Wlasni przed chwila mialem temp. 65 stopni.Ustawilem FSB 166 i CPU Voltage na 1,85V.Otrzymalem Athlona 2600XP+, wszystko chodizlo stabilnie.Chyba bez lepszego coolera sie nie obejdzie co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh. testujesz sobie. Sciagasz 3dmarka 2001 SE czy tam 2003 i zapodajsz najpierw default czyli 1,6v. Zapuszczasz 3dmarka. Jak cos sie wykrzaczy dajesz o 0,5v wiecej no i tak ciagle az osiagniesz test caly bez zwisu/resetu...tylko narazie dojezdzaj max do 1,85v zeby ci sie cpu nie zagrzal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanko odnośnie procka -AMD ATHLON XP Thoroughbred 2000+/266 ,zwiększyłem mnożnik na 14 i pokazało

mi taktowanie 666mhz,a gdy zmniejszyłem mnożnik na 10 to podniosłem Fsb na 166 i,i po włączeniu kompa ciemność,musiałem resetować bios.Mam płytę MSI.KT3V-333mhz i pamięć 256mb-333mhz,czy mogę uzyskać coś więcej z niego?

I mam jeszcze jedno pytanko,chce kupić procek-AMD ATHLON XP Barton 2600+/333 Box,jakie najlepsze serie szukać ,bo z tego co czytam ma duże znaczenie jeżeli chodzi o stabilność i kręcenie go do 3000+.DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ----POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz płyte obsługującą max.FSB 166 to kręcenie Bartka wyżej może być mocno utrudnione. Podnosiłeś trochę Vcore na 10*166?? A może twoje pamiątki nie wyrabiają (też możesz napięcie spróbować podnieść). I nie wiem czy jest sens kupować wersję BOX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz płyte obsługującą max.FSB 166 to kręcenie Bartka wyżej może być mocno utrudnione. Podnosiłeś trochę Vcore na 10*166?? A może twoje pamiątki nie wyrabiają (też możesz napięcie spróbować podnieść). I nie wiem czy jest sens kupować wersję BOX.

No niby ten rok wiecej gwary ale radiator i tak do wymiany wiec dodatkowe koszta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...