Skocz do zawartości
banan7775

Raz 2500+ raz AMD 1,1 GHz

Rekomendowane odpowiedzi

Od rzau przepraszam jeżeli taki temat już jest, ale go nie znalazłem.

Mam AMD 2500+ Barton i EpoX 8RDA3+. Ogólnie wszystko spoko, ale czasem zdarza się, że po restarcie kompa robi mi się 1,1 GHz. Kiedy wejdę do biosu i nawet nic nie zmienię, tylko dam wyjdź i zapisz zmiany, wszystko wraca do normy. Ale to co się stało ostatnio wręcz mnie rozbiło. W pewnym momencie przy niezbyt obciążonym kompie chwila zmuły patrzę i mam AMD 1,1 GHz. W czasie pracy.

O co chodzi? Nawet jakbym chciał oddać kompa na gwarancję to i tak trudno będzie coś takiego udowodnić. Zaznaczam też, że nic nie jest i nie było podkręcone (czekam aż to się wyjaśni).

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to płytka na serwis i po sprawie.

miałem kiedyś takiego fic'a na nForcie i po kazdym odłączeniu od zasilania zawsze startował na standardowych (bezpiecznych) ustawieniach i wymienili mi na nowke wolna od wad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to  płytka na serwis i po sprawie.

miałem kiedyś takiego fic'a na nForcie i po kazdym odłączeniu od zasilania zawsze startował na standardowych (bezpiecznych) ustawieniach i wymienili mi na nowke wolna od wad :)

tzn z nowa bateryjka.. ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na sprostowanie dla kolegi "dexter_oa" działo mi sie to samo co naszemu koledze, wiec nie rob ze mnie idioty ze wymienili mi baterie bo znam sie troche na tym, no ale skoro Ty uważasz ze bateryjka dobra na wszystko to trzymaj tak dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...