Skocz do zawartości
Luc312

Winfast 4mx 460 PRO TH @300/500 i 4000 pkt w 3d marku 2001SE

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec mam taki problem :? Mam komputer jush jakies dwa lata jest to zintegrowana płyta VIA U8868 karta taka jak w temacie, 256RAM w tym jeden pasek z kingstona, procek Celeron 2.0 GHz, dysk 40gb... Po uruchomieniu Benchmarka okazało sie że karta wyciąga maksymalnie 4300 :cry: na oryginalnych sterach... Po wgraniu nowszych np. 41.09 było jeszce gorzej ledwo 4000 pkt. Czy ktoś byłby w stanie powiedzieć co zrobic aby karta była wydajniejsza ???? U kolesia od którego ją zakupiłem wynik był od 7000 pkt do 8000 pkt. Bardzo proszę o pomoc. Jeśli był jush taki post to sorry :lol:

 

PS: Koleś tesh miał 256 Ramu, jakoś 1.7 GHz a płyty nie pamiętam

 

Pozdro dzieki za odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobaw się ze sterami (ja jade na 42.86 nonstop :D ) pozatym celeron 2.0 to niebardzo wydajny proc, wypadało by go szprycnąć lekko :D i mało ramu pod takim cfg, i podejrzewam ze 256/266mhz :?

Kumpel na Celku 2000@2800 :twisted: i mx440(chyba 64bit) miał 5k w 3dm2k1.

 

Dla porównania ja na T 1200@1490 i mx400 @230/380 max wynik miałem 3184 pkt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy napisali na bank jest to wina Celka który w 3D wypada poprostu cieniutko nawet takie grafy jak 440/460 nie moga psie przy nim wykazać... ogólnie te procesory to porażka totalna i nadają sie do biur... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak masz kase, zmieniaj na AMD.

2. ta karta tyle ze Gainwarda krecila mi sie na 340/714 wiec cos cienko u Ciebie....

Ad1. Narazie kasy nie mam bo kupiłem karte :D

Ad2.a co do taktowania to jeszcze nie próbowałem więcej niż 330/560 a napewno pójdzie dużo więcej.

 

Mam kolejny problem, chcialem podkrecic procesor ale w biosie nie ma żadnej funkcji zwiekszania Mhz. Albo mam zablokowane przez produc. albo nie umie znaleźć tej opcji: z tego co wiem to jest to CPU HOST Frequency [tak było napisane w gazecie]. Niewiem natomiast jak sie podkręca poprzez ustawienia zworków, niewiem nawet gdzie sie tego szuka :wink: Jak ktoś jest tak dobry to proszę o pomoc i z góry dziękuje za odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no te celki niesa najmocniejsze i hyba maja wolna magistrale ja bym jeszcze w biosie popatrzył czy masz agp4x lub 8x właczone bo czasem fabrycznie jest 2x pozatym agp apeure size ustaw na 2*wiecej pamieci niz ma karta wiec jak masz 64mb na karcie to ustaw 128 no i poszukacj fast write itp powinno coś pomoc pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak pomoże mi ktoś podkręcić celerona 2.0 ghz ???? Sorry że post jest w Karty Graficzne ale nie ma sensu robic nowego tematu i zaśmiecać forum... Szukałem na forum czy czasem nie ma ale nic a jak jush coś to mi to nic nie mówiło ::D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...