Skocz do zawartości
dem

FSB 220MHz. PC3200 czy PC3500?

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzet mam jak w podpisie i chcialbym do tego dolozyc jakies dobre pamieci, zebym mogl magistrale na 220MHz puscic. A ze na RAM'ach znam sie srednio na jeza, wole zasiegnac opini fachowcow. W zwiazku z powyzszym mam pytanie.

Lepsze beda pamieci PC3200, czy raczej PC3500?

Ktore beda lepiej sie krecily na moim mobo?

Upatrzylem sobie dwa modele:

1. Geil PC3500 433MHz DDR DCh Ultra LL

2. OCZ EL DDR PC3200 Dual Chanell

 

Licze na wasze sugestie. A moze macie jakies inne propozycje. Max 850 zl moge wydac i ani grosza wiecej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamieaj, magistrala i OC pamieći zalezy od ich kosći.Jak pamieći maja dobre kosći np. winbond lub hnix to mogą byc i 333 mhz a napewno pujdą na 400 mhz.Moje kingstonki 256 mb 333 mhz naprzykłąd bez problemu chodzą na 220 fsb na timingach cas 2.5 2 2 6 wiec jak chcesz kupić to wal na gg 3880226 :D

Ale widze ze masz ochote kupić troszke wiecej niz 256 mb.IHMO rozejrzyj sie za kingstonami lub twinmosami twister.Najlepiej sprzedaj swoje pamieći i kup to http://allegro.pl/show_item.php?item=24585665 .Widze ze juz niema hynixów na allegro( wogóle gdzieś jeszcze są :?: ) to chyba to najlepiej kupić......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fumfel co Ty sciemniasz? te pamieci z linka sa pod P4 - popatrz na timingi.

Do AMD potrzeba pamieci mogacych chodzic na malych timingach - i tu dobrze wymieniasz Winbond, pamieci na tych kosciach b. czesto potrafia chodzic w takich warunkach.

z takimi pamieciami ciezko teraz cos dostac, ale moze sie cos trafic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...